Батьківщина» привітала нікопольців з Днем міста та пригостила смачним кулешем

28 вересня Нікополь відзначив свій 380-й День народження. До святкових заходів активно долучилася місцева організація ВО «Батьківщина» на чолі з Олександрою Сотулою, яка привітала усіх мешканців з цією важливою датою:

«Шановні нікопольці! Дорогі друзі! Щиро вітаю вас з Днем народження міста! Нехай завжди буде мир, любов, достаток. Нехай здійснюються ваші мрії! Нехай буде щастя в родині і добробут!» —  сказала вона.

До привітань Олександри Федорівни приєднались і інші партійці.

Смотреть все фото (113 шт.) — Facebook

Цього святкового дня для нікопольців та гостей міста була організована різноманітна розважальна програма. Доки на Європейській площі тривала підготовка до святкового концерту, у парку поблизу виконкому розташувалися численні виставки. Тут же грали місцеві музиканти, були влаштовані розваги  для дітей, проводилися показові поєдинки козаків та відбувалося ще чимало цікавого.

Свій суттєвий внесок у святковий настрій зробили й активісти «Батьківщини». Вони дарували дітям повітряні кульки та готували кулінарний подарунок – справжній козацький куліш. Бажаючих скуштувати смачну страву виявилося вдосталь. Нікопольці приємно дивувалися тому, що частування було повністю безкоштовним та віддавали належне кулінарним талантам партійців.

Підводячи підсумки заходу, Олександра Сотула підкреслила, що Нікопольська окружна організація «Батьківщини» залишається поруч з городянами і у свята, і у будні.

Нікопольська окружна організація ВО «Батьківщина»