Фестиваль талантів «Повір у себе» (ФОТО, ВІДЕО)

7 грудня у рамках міського проекту «Особлива дитина» у Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся міський фестиваль «Повір у себе». Свої таланти продемонстрували вихованці шкіл та дошкільних навчальних закладів міста. 

У холі Будинку творчості дітей та юнацтва гостей заходу зустрічала виставка творчих робіт дітей з особливими освітніми потребами. Малюнки та аплікації, вироби з паперу та тканини, різноманіття барв та художніх стилів наочно підтвердили різноплановість творчих здобутків особливих дітей Покрова.

Смотреть все фото (53 шт.) — Facebook

Сам фестиваль талантів «Повір у себе» розпочали своїм виступом вихованці дитячого дошкільного закладу №22 з танцем веселих гномів, що створив у присутніх справжній святковий настрій. Дитячий садочок №21 був представлений виступом маленьких музикантів з оркестру «Грайлики» та танцем «Веселкові барви». Запальний танець «Полька» глядачам подарували талановиті діти з дошкільного закладу №13. Ліза Халявченко майстерно виконала на піаніно інструментальну п’єсу. Про новорічні свята, що настануть вже зовсім скоро, нагадали своїм виступом маленькі танцюристи дошкільного закладу №18.

Учениця НВК №2 Аполлінарія Косих станцювала бальний танець та зворушливо заспівала пісню про маму. Віолета Радочинська, Камілла Устименко та маленькі зірочки ДНЗ №5 розповіли історію про святкових героїв. Юні гумористи з шостої школи розвеселили глядачів шкільним «Єралашем». Яскраве та витончене мистецтво бального танцю продемонстрували Микола Солодовников та Аліна Єфименкова. Красу художнього слова монологом про рідне місто показала Ірина Коновальцева . Танцювальний колектив дев’ятої школи подарував глядачам сучасний танець «З нами разом». Теплі почуття у глядачів викликав вірш про осінь у виконанні Владислава Будахіна. Хор учнів середньої школи №6 заспівав українську народну пісню «Ой, зелене жито, зелене», що вже давно стала символом гостинності нашого народу. Свою спортивну майстерність продемонструвала Ксенія Голубовська, виконавши акробатичний етюд.

Окремо хочеться відзначити палку підтримку глядачів, що гучними оплесками та вигуками «Молодець!» дякували маленьким артистам за їх старання та творчу майстерність.

А закінчився фестиваль патріотичним виступом учнів дев’ятої школи з танцювальною композицією «Діти України».

Фестиваль «Повір у себе» в черговий раз продемонстрував, що наше місто дійсно багате талановитими дітьми, а справжній талант може себе реалізувати попри всі життєві негаразди. Головне – віра у себе, підтримка родини та небайдужість оточуючих.

Євген Січкаренко