Компанія Порошенка подала в суд на владу Києва. Причиною звернення до суду стало знесення одного з магазинів Roshen

Джерело: РБК-Україна

В Окружному адміністративному суді Києва сьогодні о 13:45 відбудеться судове слухання за позовом ДП «Родзинка» до КП «Благоустрий» та Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації. Це випливає з ухвали судді ОАС Володимира Келеберди, наявного в розпорядженні РБК-Україна.

Фото: ухвала суду

Фото: ухвала суду

З проханням відкрити адміністративне провадження ДП «Родзинка» звернулося 12 липня і відповідне рішення суд прийняв у найкоротші терміни, призначивши засідання на 2 серпня.

Як стало відомо РБК-Україна, дочірнє підприємство «Родзинка», яка управляє мережею магазинів кондитерської фабрики Roshen, опротестовує законність знесення свого магазину в районі столичної станції метро «Святошин».

Згідно з випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об’єднань (копією володіє РБК-Україна), засновником ДП «Родзинка» значиться ТОВ «Центрально-Європейська кондитерська компанія», кінцевим бенефіціаром якої є президент України Петро Порошенко.