Кузні спортивних талантів

8 вересня в Україні відзначають День працівників фізичної культури та спорту. Наше місто має довгу і славну спортивну історію. Тренери і спортсмени кількох поколінь золотими буквами вписують в неї свої перемоги. Розвиток та підтримка фізкультурно-спортивного руху — один з пріоритетних напрямків соціальної політики міста. А там, де є підтримка — вона поступово трансформується у призові місця, медалі та інші нагороди, найголовніше — у здоров’я та фізичний розвиток майбутнього покоління.

Напередодні цієї календарної дати вітаємо всіх, хто примножував спортивну славу і продовжує бути на вістрі спортивних подій, не можна не згадати про осередки, які були і залишаються “кузнями” спортивних талантів. Саме тут, під опікою заслужених та досвідчених тренерів, виховуються майбутні чемпіони.

Дитячо-юнацька спортивна школа ім. Данила Дідіка. Юні спортсмени можуть тренуватися тут у 6 відділеннях за такими видами спорту як волейбол, спортивна гімнастика, дзюдо, акробатика, таїландський бокс та футбол. Упродовж 2017 та 2018-го років 763 спортсмени школи взяли участь у 67 змаганнях різного рівня, у яких посіли 177 перших, 133 — других і 132 третіх місць. Лише за минулий рік  було підготовлено 5 кандидатів у майстри спорту, 3 спортсмени першого, 328 — другого, третього та юнацьких розрядів. 4 вихованці ДЮСШ входять до складу Збірної України, а 12 — до Збірної області. Так, вихованці відділення акробатики Іван Хажанець та Микола Земляний завоювали бронзові нагороди на Чемпіонату Світу зі спортивної акробатики.

Тож, батьки, які мріють про гармонійний розвиток своїх дітей можуть бути упевнені — в КПНЗ “ДЮСШ ім.Д.Дідіка” виховують справжніх спортсменів, загартовуючи дітей до життєвих перемог.

Детальну інформацію про запис до груп і секцій школи можна отримати за телефонами 4-44-30.

Гідне місце у вихованні спортивних талантів займає «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Манганіт». Вона готує спортсменів за трьома спортивними напрямками. Батьки можуть віддати своїх дітей на такі відділення як:

плавання — з 7 років, стрибки у воду- з 6 років та легка атлетика –з 9 років. Тільки за минулий рік вихованці школи показали відмінну підготовку, успішно виступивши у змаганнях всіх рівнів. В актив КДЮСШ СК “Манганіт” можна занести вагомі досягнення, першість у взятих стартах, школа підготувала близько ста спортсменів, які виконали нормативи першого, другого, третього та юнацького розрядів.

Детальну інформацію про роботу секцій та відділень, можна отримати за телефонами 5-37-54 , 8067 850 822 5.

Спорт є невід’ємною складовою життя Покрова, спортивне життя отримало новий поштовх до розвитку і руху вперед. А це означає, що сотні дітей будуть приходити до спортивних секцій, аби ставати сильнішими фізично, загартовувати не лише тіло, але й дух. Продовжувати славні традиції, історію закладів, де виховують майбутніх чемпіонів, людей, що назавжди залишаться зі спортом.

Прес-служба міського голови