На Кубку області наші гирьовики забрали п’ять медалей

Команда вдало розпочала спортивний сезон, не послаблюючи минулорічного ритму. Кубок Дніпропетровської області з гирьового спорту серед юнаків, дорослих та ветеранів, що проходив у Дніпрі 11 березня, приніс чергові медалі.

Гирьовий спорт не втрачає популярності, про що свідчить активність молоді, яка вже може похвалитися чемпіонськими званнями. Покровчани займають гідне місце серед найсильніших, останній турнір лише підтвердив це. Перше місце серед ветеранів, віком 40-49 років, у абсолютній ваговій категорії посів Віталій Мартинюк ; друге - Руслан Вілков, серед дорослих, у ваговій категорії до 68 кг; срібло і у Дмитра Козуба – у абсолютній ваговій категорії серед молодших юнаків; Олена Жданова посіла ІІ місце серед жінок-ветеранів у абсолютній ваговій категорії; Інна Гичкіна – ІІІ місце серед дорослих, у ваговій категорії до 58 кг.

Кубок став черговою сходинкою до Чемпіонату України, який відбудеться наприкінці березня у м. Ірпінь Київської області.