Народний депутат Вадим Івченко та кандидат у нардепи Олександра Сотула зустрілися з виборцями 35-го округу (ВІДЕО)

17 липня народний депутат України від партії «Батьківщина» Вадим Івченко з робочим візитом відвідав Нікополь та Нікопольський район. Разом з кандидатом у нардепи Олександрою Сотулою він зустрівся з мешканцями села Покровське та працівниками заводу «Трубосталь».

Народний депутат Вадим Івченко та Олександра Сотула зустрілися з виборцями 17.07.2019

17 липня народний депутат України від партії «Батьківщина» Вадим Івченко з робочим візитом відвідав Нікополь та Нікопольський район. Разом з кандидатом у нардепи Олександрою Сотулою він зустрівся з мешканцями села Покровське та працівниками заводу «Трубосталь».Вадим Івченко став народним депутатом лише у 2014 році. До цього займався фермерським бізнесом, тож і у Верховній Раді опікується питаннями агропромислового комплексу. Під час спілкування з жителями Покровського та працівниками «Трубосталі» він розповів про роботу фракції «Батьківщина» у діючому парламенті, плани партії на майбутнє, а також відповів на численні, часто гострі запитання.Зокрема, Вадим Івченко розповів, що фракція «Батьківщини» ніколи не голосувала за закони, що призводили до зубожіння людей. Саме незгода з антисоціальною політикою колишньої правлячої коаліції змусила партію перейти в опозицію. Зараз «Батьківщина» суттєво оновилася, але головними її пріоритетами залишається забезпечення високих соціальних стандартів життя, гідних пенсій та справедливих тарифів. Працівників «Трубосталі» цікавили питання запровадження ринку електроенергії, пенсійного забезпечення, а також будівництво об’їзної дороги навколо Нікополя. Вадим Іщенко дав конкретні відповіді по кожному з питань та розповів, як саме «Батьківщина» вже зараз працює над вирішенням цих проблем. Він зауважив, що партія має детальний план дій по розвитку країни – «Новий курс», та людей, що здатні цей курс втілити в життя у найкоротші строки.Для реалізації цього плану «Батьківщині» потрібна підтримка виборців, щоб сформувати потужну фракцію у новому парламенті та забезпечити дієву взаємодію з іншими конструктивними політичними силами. А лідер партії Юлія Тимошенко має необхідний досвід та силу волі, щоб стати прем’єр-міністром України у цей складний час. Також Вадим Євгенович представив кандидата у народні депутати по 35-му виборчому округу від партії «Батьківщина» Олександру Сотулу та закликав підтримати її на виборах. Адже саме такі депутати зможуть забезпечити розвиток країни та округу. Зустріч закінчилася на позитивній ноті. Вадим Івченко та Олександра Сотула відповіли на усі запитання людей та пообіцяли і у подальшому сприяти вирішенню проблем жителів округу.

Опубліковано Нове місто www.novemisto.info Пʼятниця, 19 липня 2019 р.

Вадим Івченко став народним депутатом лише у 2014 році. До цього займався фермерським бізнесом, тож і у Верховній Раді опікується питаннями агропромислового комплексу. Під час спілкування з жителями Покровського та працівниками «Трубосталі» він розповів про роботу фракції «Батьківщина» у діючому парламенті, плани партії на майбутнє, а також відповів на численні, часто гострі запитання.

Зокрема, Вадим Івченко розповів, що фракція «Батьківщини» ніколи не голосувала за закони, що призводили до зубожіння людей. Саме незгода з антисоціальною політикою колишньої правлячої коаліції змусила партію перейти в опозицію. Зараз «Батьківщина» суттєво оновилася, але головними її пріоритетами залишається забезпечення високих соціальних стандартів життя, гідних пенсій та справедливих тарифів.

Працівників «Трубосталі» цікавили питання запровадження ринку електроенергії, пенсійного забезпечення, а також будівництво об’їзної дороги навколо Нікополя. Вадим Іщенко дав конкретні відповіді по кожному з питань та розповів, як саме «Батьківщина» вже зараз працює над вирішенням цих проблем. Він зауважив, що партія має детальний план дій по розвитку країни – «Новий курс», та людей, що здатні цей курс втілити в життя у найкоротші строки.

Для реалізації цього плану «Батьківщині» потрібна підтримка виборців, щоб сформувати потужну фракцію у новому парламенті та забезпечити дієву взаємодію з іншими конструктивними політичними силами. А лідер партії Юлія Тимошенко має необхідний досвід та силу волі, щоб стати прем’єр-міністром України у цей складний час.  

Також Вадим Євгенович представив кандидата у народні депутати по 35-му виборчому округу від партії «Батьківщина»  Олександру Сотулу та закликав підтримати її на виборах. Адже саме такі депутати зможуть забезпечити розвиток країни та округу.

Зустріч закінчилася на позитивній ноті. Вадим Івченко та Олександра Сотула відповіли на усі запитання людей та пообіцяли і у подальшому сприяти вирішенню проблем жителів округу.