Нові перемоги вихованців міської ДЮСШ

Відомо, що змагання служать хорошою школою для спортсменів, вони збагачують їх цінним практичним досвідом. Разом з тим змагання є і складним іспитом для спортсменів та їх тренерів, де їм необхідно показати спортивну майстерність. Вихованці ДЮСШ ім. Д. Дідіка впевнено виступили у чергових стартах і примножили переможну славу школи та міста.

24 листопада у Дніпрі відбувся престижний Всеукраїнський турнір ''Українка'' з дзюдо серед дівчат. На татамі змагалися 286 учасниць з 17 регіонів . Вихованка тренера Сергія Сінілова Ліза Литвиненко виборола почесне ІІ місце і твердо закріпилася в лідерах жіночого дзюдо.

нові перемоги вихованців міської дюсш - изображение 1

Вихованці тренерів Ольги Образцової та Василиси Носик представляли покровську школу акробатики на міжнародному турнірі, що проходив 23 - 25 листопада у Польщі. Підготовка до змагань міжнародного рівня була ретельною, тож перемоги для юних спортсменів стали нагородою за працелюбність та наполегливість.

нові перемоги вихованців міської дюсш - изображение 2

Чемпіонами змагань стали чоловіча пара Селіванов Іван - Кикоть Владислав, а змішана пара Євтушенко Артур - Гужва Катерина завоювали бронзові нагороди.