Нові успіхи спортсменів Покрова

Спортсмени нашого міста продовжують вдалі виступи на змаганнях різного рівня. Останніми днями перемогами відзначились стрибуни у воду, бійці тайського боксу, карате, а також дзюдоїсти.

Зокрема, 30-го березня в місті Дніпро проходив Чемпіонат Дніпропетровської області зі стрибків у воду. У ньому взяли участь вихованці відділення стрибків у воду КДЮСШ "Манганіт" у складі 30 чоловік.

За результатами змагань на 1-метрвому трампліні перше місце зайняли: Марія Веріч, Анастасія Трапезнікова, Руслан Кочергін, Даніїл Руднєв, Нелі Чуканівська, Яна Синявська. Друге місце – Вікторія Узол, Назар Безверхов, Єгор Балковий. Третіми стали Крістіна Корець та Нікіта Шпонька.

нові успіхи спортсменів покрова - изображение 1

Смотреть все фото (17 шт.) - Facebook

На 3-метровому трампліні першими стали Шпонька Нікіта, Чуканівська Нелі, Трапезнікова Анастасія, Кочергін Руслан. Друге місце вибороли Гудик Олександра, Руднєв Даніїл, Безверхов Назар, третє місце – Ліпатов Іван.

Успішно виступили вихованці та тренери Дитячо-юнацької спортивної школи. Так, 31 березня 2018 у Дніпрі визначилися переможці та призери Відкритого Чемпіонату України з дзюдо серед ветеранів. Титулований тренер ДЮСШ Сергій Сінілов завоював золото у віковій категорії М -3 (до 73 кг).

нові успіхи спортсменів покрова - изображение 2

З 29 березня по 01 квітня у м. Одесі пройшов Чемпіонат України з таїландського боксу. Близько 300 бійців з 19 регіонів України змагалися за звання Чемпіона України. Спортсмени з нашого міста під керівництвом  тренера Ігоря Мациборко показали наступні результати: перше місце – Микита Захарченко; другі місця – Сергій Семак, Олександр Суховільський, Артур Горбенко; треті місця –  Дмитро Шелесько, Сергій Нанкевич та Ігор Куліш.

нові успіхи спортсменів покрова - изображение 3

Юні каратисти, вихованці тренера Михайла Фролова вже вдруге приймали участь у Відкритому Кубку ДЮСШ "Юність" з карате JKA WF , який проходив у м. Запоріжжі 1 квітня. В особистій першості за програмою "ката" чемпіонами стали Олена Проша та Олександр Кирпа; другим - Максим Ткачьов.

За програмою "кумі те" ІІ місце посів Олександр Кирпа, ІІІ місце - Олена Проша та Максим Ткачьов.

У командному "кумі те" наша команда у складі Володимира Білана, Рената Калюки, Максима Ткачьова піднялася на другу сходинку п’єдесталу.