Перші змагання завершили з медалями

Навчальний рік триває. У школярів розпочалися олімпіади з базових дисциплін, у вихованців спортивних осередків – змагання всіх рівнів. На свої перші у житті турніри вийшли й юні спортсмени ДЮСШ управління освіти.

Вихованці секції карате, молодого тренера Михайла Фролова, у спорті не так давно, але вже показали свій справжній характер. За півроку наполегливих тренувань набули першого досвіду, котрий продемонстрували у Запоріжжі, на відкритій першості ДЮСШ "Юність".

Змагання проходили у двох категоріях – індивідуальне ката та куміте. Наше місто й школу на них представляли Олександр Кирпа, учень 5 класу СЗШ№4, який посів друге та четверте місце турніру та другокласниця з НВК№1 Олена Проша, котра виборола друге й третє місце.

Такі успіхи дітей – надія школи й великого спорту. Сьогодні у ДЮСШ управління освіти функціонує 45 груп, до яких цьогоріч влилося 328 спортивних першокласників.