Покровчани – перемагають

Наші спортсмени продовжують радувати абсолютним лідерством на престижних змаганнях, успішно завершуючи рік.

Кубок України – у Покрові
Команда гирьовиків з головною винагородою – саме так завершився Кубок України, який проходив у Херсоні цими вихідними.
Покровчани, які здивували всіх на початку жовтня встановивши рекорд України, знову підняли власні рейтинги. Команда міста разом з тренером, Віталієм Мартинюком, показала чемпіонські результати.

У поштовху по довгому циклу вихователь 13 дитсадка Олена Жданова за 30 хвилин 275 разів підняла 12-кілограмову гирю, здобувши два золота – у загальному заліку та за програмою ветеранів.
Вихованка центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, Інна Гичкіна, здійснила 450 підйомів 12-кілограмової гирі у марафон-ривку, завершивши виступ першим місцем.
Відзначилися і школярі. Учень СЗШ№9 Дмитро Козуб 480 разів підняв гирю 16 кг у поштовху по довгому циклу, зайнявши найвищу сходинку п’єдестала. Стала першою у гирьовому фіт-кросі учениця п’ятої школи Валерія Жизнєвська.
Попереду був і тренер, Віталій Мартинюк, у марафоні, поштовху довгим циклом здійснив 355 підйомів гирі 24 кг, здобув золото у загальному заліку та золото за програмою ветеранів. Додав очок ще один член команди і працівник комбінату, Богдан Ковальчук, посівши перше місце у фіт-кросі.
Сьогодні гирьовики готуються до Чемпіонату України, яким відкриють вже новий спортивний рік.

Попереду – дзюдоїсти
Вихованці Сергія Сінілова, ДЮСШ управління освіти, директор Ірина Бакієва, є прикладом у витримці й силі спортивного духу. Відмінна підготовка, цілеспрямованість дозволяє їм іти уперед, до нових вершин.

 

Так, золотими медалями завершили XVI міжнародний турнір «Кубок Федерації дзюдо Одеської області» Ліза Литвиненко та Володимир Яцик. Одеські змагання серед юнаків і дівчат 2001-2003, 2004-2006, 2007-2009 и 2010-2011 р.н. присвятили воїнам АТО, в них взяли участь спортсмени з України, Азербайджана, Грузії, Ізраїля, Молдови.
Команда «Дзюдо-Дніпро», до складу якої входять покровчани, як завжди була на висоті.

Прес-служба міського голови