У Капулівці відсвяткували Івана Купала (ФОТО, ВІДЕО)

6 липня у селі Капулівка Нікопольського району, на узбережжі мальовничої затоки Каховського водосховища пройшло святкування Івана Купала. На запрошення депутатів райради свято відвідала кандидат у народні депутати України по 35 виборчому округу від партії «Батьківщина» Олександра Сотула.

Івана Купала здавна заведено святкувати на березі водойм. Відроджуючи народні традиції, мешканці славного козацького села Капулівка разом з місцевими депутатами влаштували справжнє свято, яке зібрало сотні гостей.    

Таланти з Капулівського сільського Будинку культури під керівництвом директора Олега Михайлюка підготували насичену концертну програму, сповнену національним колоритом.

Переглянути всі фото (197 шт.) — Facebook

Вихованці танцювального колективу «Гармонія» (керівник Олена Михайлюк), вокальних колективів «Веселка» та «Надія» (керівник Олег Барабаш), вражали майстерністю виконання, щирими емоціями та яскравими сценічними костюмами.

А численні глядачі, разом з Олександрою Сотулою, дякували артистам бурхливими оплесками.

Нагадуючи про славну історію Капулівки, місцеві козаки Ігор Лисенко та Едуард Манукян провели показовий двобій, за яким із захопленням спостерігали всі присутні.

Також на гостей свята чекали смачний куліш та ароматний шашлик.

Депутат Нікопольської районної ради від партії «Батьківщина» Юрій Бабенко подякував Олександрі Сотулі за постійну допомогу, яку вона надає жителям Капулівки. А сама Олександра Федорівна висловила щире захоплення талантами та гостинністю місцевих мешканців і привітала їх зі святом. 

У Капулівці відсвяткували Івана Купала

6 липня у селі Капулівка Нікопольського району, на узбережжі мальовничої затоки Каховського водосховища пройшло святкування Івана Купала. На запрошення депутатів райради свято відвідала кандидат у народні депутати України по 35 виборчому округу від партії «Батьківщина» Олександра Сотула. Івана Купала здавна заведено святкувати на березі водойм. Відроджуючи народні традиції, мешканці славного козацького села Капулівка разом з місцевими депутатами влаштували справжнє свято, яке зібрало сотні гостей. Таланти з Капулівського сільського Будинку культури під керівництвом директора Олега Михайлюка підготували насичену концертну програму, сповнену національним колоритом. Вихованці танцювального колективу «Гармонія» (керівник Олена Михайлюк), вокальних колективів «Веселка» та «Надія» (керівник Олег Барабаш), вражали майстерністю виконання, щирими емоціями та яскравими сценічними костюмами. А численні глядачі, разом з Олександрою Сотулою, дякували артистам бурхливими оплесками. Нагадуючи про славну історію Капулівки, місцеві козаки Ігор Лисенко та Едуард Манукян провели показовий двобій, за яким із захопленням спостерігали всі присутні. Також на гостей свята чекали смачний куліш та ароматний шашлик. Депутат Нікопольської районної ради від партії «Батьківщина» Юрій Бабенко подякував Олександрі Сотулі за постійну допомогу, яку вона надає жителям Капулівки. А сама Олександра Федорівна висловила щире захоплення талантами та гостинністю місцевих мешканців і привітала їх зі святом.

Опубліковано Нове місто www.novemisto.info Понеділок, 8 липня 2019 р.