Юні бійці з Покрова вдало виступили на престижних змаганнях

Спортсмени нашого міста переможно закінчують 2018 рік. Минулого тижня відзначились представники спортивних єдиноборств– карате та хортингу.

За інформацією офіційної сторінки ДЮСШ ім. Д. Дідіка в Фейсбук, у Запоріжжі відбувся Кубок Східної України з карате. Юні каратисти тренера Михайла Фролова впевнено дебютували у цих змаганнях.

Юні бійці з Покрова вдало виступили на престижних змаганнях Спортсмени нашого міста переможно закінчують 2018 рік….

Опубліковано Нове місто www.novemisto.info Вівторок, 18 грудня 2018 р.

Олена Проша стала абсолютною чемпіонкою серед дівчат 9-11 років у розділах «індивідуальне ката» та «богу-будо». Також вона у команді з Антоном Дормідонтовим та Олександром Кирпою здобула золоту нагороду у розділі «групове ката».

Дебютант змагань шестирічний Євген Кошель став абсолютним лідером у розділі «індивідуальне ката», у складі команди разом з Богданом Забутним та Олегом Шикулою посів друге місце у «командному ката».

Олег Шикула, також дебютант змагань, здобув «срібло» у двобої в «богу-будо». Семирічний Богдан Забутний, що також приймав участь у змаганнях вперше, здобув дві бронзові нагороди у розділах «індивідуальне ката», «куміте».

Олександр Кирпа здобув дві бронзи в «індивідуальному ката» та «богу-будо» та дві золоті медалі в «командному ката» та командному «куміте».

А тренер спортивного клубу«Спарта 2008» Тарас Міщенко повідомив, що 15-16 грудня в Черкасах пройшов Кубок України з хортингу (нагадаємо,це національний український вид спортивних єдиноборств). В цих представницьких змаганнях приймали участь 350 спортсменів з 14 областей України! Однак, незважаючи на такий високий рівень конкуренції, бійці з Покрова вже традиційно продемонстрували високі результати. В їх активі – 10 перших, 6 – других, та 5 третіх місць.  

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішними виступами, що в черговий раз прославили наше місто далеко за його межами!