Про нас

Газета «Нове місто + ТВ» - суспільно-політичне видання, засноване в 2016 році в місті Покров Дніпропетровської області. Висвітлює роботу органів місцевого самоврядування, культурне життя, надзвичайні події та злочини, спортивні змагання, новини освіти, медицини, соціальної сфери і багато інших тем, що відображають все розмаїття життя суспільства.

Ми - єдине незалежне від влади і великого бізнесу видання Покрова. Наша мета - дати читачам максимально повну і об'єктивну інформацію, озвучити ті точки зору, які ви ніколи не почуєте в офіційних ЗМІ. Ми не соромимося обґрунтовано критикувати владу, але чесно висвітлюємо і реальні досягнення.

Спочатку наше видання працювало тільки в Покрові (тоді ще Орджонікідзе). Але з часом журналісти «Нового міста + ТВ» стали все частіше відвідувати різні заходи в сусідніх містах і селах, знімати свята і концерти, сесії місцевих рад і купання в ополонці. І помітили цікаву деталь: люди навіть з розташованих зовсім поруч населених пунктів, часто, не надто добре знали, як живуть їх сусіди. Тому було прийнято рішення створити регіональний інтернет-портал, який буде висвітлювати події на території великого регіону, що включає Апостолове, Зеленодольськ, Грушівку, Нікополь, Нікопольський район, Марганець. І, звичайно ж, ми не забуваємо про рідний Покров.

Розширюючи географію, ми залишаємося вірні своєму головному принципу - максимальна об'єктивність у висвітленні всіх подій. Наша газета пише про людей і для людей, а не для влади і чиновників. Наш портал - це не просто джерело інформації, це місце, де кожен може стати журналістом, запропонувати свою тему для обговорення.

Ми постійно працюємо над тим, щоб найбільш зручним способом донести інформацію до своїх читачів. Тому видання «Нове місто + ТВ» об'єднує:

- Сайт «Нове місто + ТВ» https://novemisto.info/, що надає найбільш повну можливість для ознайомлення з матеріалами, сортування по містах і темам, можливість переглянути документи та першоджерела інформації;

- YouTube-канал «Нове місто ТВ» https://www.youtube.com/channel/UCTw3McvzlbinWGlbz9f-yhg, де представлений широкий спектр відео з найрізноманітніших заходів - сесій місцевих рад та концертів місцевих талантів, святкових богослужінь, футбольних матчів, тощо;

- Telegram-канал https://t.me/novemisto, що забезпечує найбільш оперативне інформування наших читачів про всі новини.

Також ми співпрацюємо з:

- Facebook-групою https://www.facebook.com/groups/novemistoinfo/, де ви можете побачити наші матеріали, докладні фотозвіти наших журналістів з різних заходів, а також запропонувати свої новини;

- Facebook-групами «Покров оголошення» https://www.facebook.com/groups/pokrovcity і «Нікополь оголошення» https://www.facebook.com/groups/nikopolcitycom, де ви можете виставити на продаж свої товари та знайти вигідні пропозиції.