Новини на офіційному сайті газети "Нове мiсто + ТВ"

На сайті «Нове місто + ТВ» ви можете знайти новини Покрова, новини Нікополя і Нікопольського району, новини Апостолівської, Грушівської, Зеленодольської ОТГ, в тому числі:

- Робота органів місцевого самоврядування, сесії місцевих рад та засідання виконкомів Покрова, Нікополя та Нікопольського району, Апостолівської, Грушівської, Зеленодольської ОТГ.

- Масові розважальні заходи, концерти, театральні постановки, конкурси та фестивалі, творчі досягнення місцевих талантів Покрова, Нікополя та Нікопольського району, Апостолівської, Грушівської, Зеленодольської ОТГ.

- Робота комунальних підприємств, керуючих компаній, ОСББ, тарифи на послуги ЖКГ, проблеми інфраструктури, планові та аварійні відключення, ремонти, благоустрій, транспорт Покрова, Нікополя та Нікопольського району, Апостолівської, Грушівської, Зеленодольської ОТГ.

- Матеріали про охорону здоров'я, освіту, соціальний захист населення Покрова, Нікополя та Нікопольського району, Апостолівської, Грушівської, Зеленодольської ОТГ. Робота шкіл, позашкільних навчальних закладів, лікарень і соціальних служб, зарплати і пенсії, безробіття, працевлаштування.

- Спортивні змагання та турніри Покрова, Нікополя та Нікопольського району, Апостолівської, Грушівської, Зеленодольської ОТГ. Футбол, плавання і стрибки в воду, шахи, спортивна акробатика, тайський бокс і багато іншого. Репортажі зі стадіонів та спортивних майданчиків.

- Новини релігії. Духовне життя, релігійні свята, літургії, оголошення від релігійних громад і графіки святкових богослужінь Покрова, Нікополя та Нікопольського району, Апостолівської, Грушівської, Зеленодольської ОТГ.

- Звернення жителів Покрова, Нікополя та Нікопольського району, Апостолівської, Грушівської, Зеленодольської ОТГ до нашої газети з приводу актуальних проблем, а також власні твори талановитих авторів, які не є журналістами «Нового міста + ТВ».

- ДТП, пожежі і злочини, нещасні випадки і складні погодні умови, екологічні катастрофи та епідемії, робота екстрених служб Покрова, Нікополя та Нікопольського району, Апостолівської, Грушівської, Зеленодольської ОТГ.

- Головні політичні події, хід і результати виборів, політичні партії Покрова, Нікополя та Нікопольського району, Апостолівської, Грушівської, Зеленодольської ОТГ.

- привітання зі святами, прохання про допомогу, робота громадських організацій, історія та пам'ятки Покрова, Нікополя та Нікопольського району, Апостолівської, Грушівської, Зеленодольської ОТГ.