• О нас
  • Контакты

На Дніпропетровщині СБУ затримала чергового псевдоволонтера

На Дніпропетровщині СБУ затримала чергового псевдоволонтера

Служба безпеки України викрила у Дніпропетровській області діяльність псевдоволонтера, який своїми шахрайськими діями знижував обороноздатність української армії.

Співробітниками СБУ встановлено, що мешканець Кривого Рогу втерся у довіру до крупного місцевого виробника військового спорядження. Він відрекомендовав себе волонтером, який на постійній основі допомагає військовослужбовцям Збройних сил України на передових позиціях. Таким чином йому почали безкоштовно відпускати партії військової амуніції, так необхідної нашим захисникам.

Отримане спорядження «ділок» без коливань та докорів совісті реалізовував приватним волонтерам за спекулятивними цінами. Ні військовий час, ні кричуща необхідність допомоги нашій армії під час боротьби за незалежність не перевищувала жадобу до грошей.

Завдяки проведеній оперативній комбінації, СБУ вийшла на псевдоволонтера, і затримала його під час реалізації чергової партії спорядження.

на дніпропетровщині сбу затримала чергового псевдоволонтера - зображення 1

За наявною інформацією, тільки за останній час ведення своєї шахрайської діяльності він залишив наших воїнів без необхідної амуніції на суму близько 70 тисяч гривень.

на дніпропетровщині сбу затримала чергового псевдоволонтера - зображення 2

Наразі організатора шахрайської схеми передано співробітникам Національної поліції за підслідністю.

Управління СБ України у Дніпропетровській області
Оставить комментарий

Отправить