• О нас
  • Контакты

Дніпропетровщина — у «червоній зоні»: заклади працюватимуть «на виніс», робота кіно, ТРЦ, фітнесцентрів та закладів освіти зупиняється

Дніпропетровщина — у «червоній зоні»: заклади працюватимуть «на виніс», робота кіно, ТРЦ, фітнесцентрів та закладів освіти зупиняється

У понеділок 18 жовтня на території Дніпропетровщини почне діяти «червоний рівень» епідеміологічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Зараз в регіоні кількість шпиталізованих пацієнтів з підозрою або підтвердженим КОВІД-19 перевищує 76 на 100 тис. населення (при гранично-дозволеному епідемічному рівні 60). Пацієнтами з коронавірусною хворобою вже заповнено більше половини лікарняних ліжок області. На 65.5% завантажені ліжка із киснем. Спинити таке стрімке поширення хвороби можна масовою вакцинацією. Однак цим способом мешканці області, нажаль, нехтують. 91% тих, хто зараз опинився на лікарняному ліжку не має жодного щеплення. Інший спосіб — карантинні обмеження. Саме вони вступають в силу вже цього понеділка. Це єдиний вихід уникнути колапсу медичної системи регіону», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Обмеження, які передбачає «червоний рівень» епіднебезпеки забороняють:

❌роботу закладів громадського харчування (крім адресної доставки та замовлень навинос);

❌роботу ТРЦ та інших розважальних закладів (кінотеатрів, театрів тощо;

❌роботу закладів освіти (крім дитячих садків та початкових класів шкіл;

❌роботу непродовольчих ринків та магазинів, спортзалів, басейнів та фітнес-центрів;

❌проведення масових заходів (крім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів);

❌роботу закладів культури (крім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки).

Ці обмеження не діятимуть у випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат.

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

Крім Дніпропетровщини «червоний рівень» запроваджується також у Донецькій, Запорізькій та Одеській областях.

Дніпропетровська обласна рада
Оставить комментарий

Отправить