• О нас
  • Контакты

Як переселенцям отримати виплати від Всесвітньої продовольчої програми ООН (КОРИСНО)

Як переселенцям отримати виплати від Всесвітньої продовольчої програми ООН (КОРИСНО)

Переселенці, які приїхали на Дніпропетровщину, можуть отримати допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Розмір виплат – 2200 грн на людину. Про це розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

як переселенцям отримати виплати від всесвітньої продовольчої програми оон (корисно)  - зображення 1

«Окрім державних виплат, допомогу переселенцям надають наші міжнародні партнери. Серед них Всесвітня продовольча програма ООН. Вона підтримує, найперше, багатодітні родини, пенсіонерів, людей з інвалідністю», – зазначила заступниця голови ДніпроОВА Ольга Горб. 

Сума допомоги – 2200 грн на одну людину. Максимум гроші можуть отримати три члени однієї родини. На сім’ю – 6600 грн. Кошти виплачуватимуть протягом трьох місяців.

як переселенцям отримати виплати від всесвітньої продовольчої програми оон (корисно)  - зображення 2

«Загалом в Україні перерахували матеріальну допомогу мільйону переселенців. З них понад 83 тис – у Дніпрі», – сказав керівник Офісу Всесвітньої продовольчої програми (WFP) у Дніпрі Салім Мусса.  

Аби отримати виплати, потрібно оформити статус переселенця в органах соціального захисту, ЦНАПах або через державний портал Дія. Дані автоматично потрапляють до Міністерства соціальної політики. Списки тих, хто відповідає критеріям програми міністерство передає до Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Людям, яким погодили виплату коштів, прийде смс повідомлення. Там інструкції, як отримати гроші.

Більше – за посиланням.

Дніпропетровська ОДА
Оставить комментарий

Отправить