«Авангард» здобув вольову перемогу у домашньому матчі (ВІДЕО)

18 вересня у грі 5-го туру чемпіонату Дніпропетровської області з футболу серед команд Суперліги «Авангард» приймав ФК «Павлоград». Матч запам’ятався великою кількістю нереалізованих моментів та аж двома пенальті!

Рахунок несподівано відкрили гості вже на 3-й хвилині – точним ударом із-за меж штрафного майданчика відзначився Андрій Скарлош. Втім, це тільки розізлило господарів, які почали атакувати дедалі активніше. Пресинг дається взнаки, і на 35-й хвилині у штрафні павлоградців збивають Артема Стояновича. Суддя вказує на 11-метрову позначку. Пенальті впевнено реалізує Владислав Ємець – 1:1.

«авангард» здобув вольову перемогу у домашньому матчі (відео) - зображення 1

У другому таймі ігрова та територіальна перевага залишається за футболістами «Авангарду», і на 55-й хвилині Артем Стоянович вже особисто виводить команду вперед, першим опинившись на добиванні у воротарському майданчику гостей – 2:1. А остаточну крапку в матчі поставив Денис Киселевський, який вже у компенсований арбітром час реалізував ще одне пенальті, зароблене Олександром Солтаном.

«авангард» здобув вольову перемогу у домашньому матчі (відео) - зображення 2

3:1, і це перша домашня перемога «Авангарду» у Суперлізі 2021-2022 (щоправда, і зіграли покровці дома лише 2 матчі). Насправді, рахунок у грі міг бути набагато більшим, адже команди не реалізували багато дійсно 100-відсоткових моментів. Особливо цим грішили гості, що, власне, і стало однією з причин їх поразки. «Авангард», у свою чергу, вкотре продемонстрував вольові якості та більш відповідально поставився до своїх гольових можливостей, тому виборов заслужену перемогу.

«авангард» здобув вольову перемогу у домашньому матчі (відео) - зображення 3

Наступний домашній матч «Авангард» зіграє 3 жовтня. До Покрова завітає ФК «Лозуватка».