Відбувся шаховий турнір, присвячений 76 річниці визволення міста

Минулого тижня Покров відзначав 76 річницю звільнення від нацистських загарбників. Цю дату вшанували і шахісти, присвятивши їй турнір.

12 шахістів різного віку провели свої партії за так званою "швейцарською системою".

Турнір в чомусь був "битвою поколінь". За дошкою між собою зустрічалися як вже досвідчені любителі шахів поважного віку, так і зовсім юні покровчани, які продовжують освоювати тонкощі цієї інтелектуальної гри.

відбувся шаховий турнір, присвячений 76 річниці визволення міста - изображение 1

За словами організаторів, молодь показала хороший рівень підготовки та дала бій ветеранам. Але перемогу здобули найсильніші.

Володарем Кубку переможця став досвідчений шахіст Олександр Іванов (в його активі 4.5 очка). Срібним призером змагань з результатом 4 очка став Геннадій Воронов. Замкнув призову трійку Мирон Колодійчик (його результат 3.5 очка). Переможець і призери були відзначені грамотами відділу молоді та спорту і призами. Нагороду отримав і учень СЗШ №4 Кирило Брашнець, який показав кращий результат серед молоді (2.5 очка), посівши четверте місце.

Учасники отримали справжнє задоволення від гри, дякували організаторам, ГО"Шахи для життя" та відділу молоді та спорту міськвиконкому за турнір, яким вшанували пам'ять героїв звільнення нашого краю.