З колядками, щедрівками та смачним кулешем: в Грушівській ОТГ відзначили Водохреще (ФОТО, ВІДЕО)

От редакции: По техническим причинам мы не смогли своевременно опубликовать данный материал. На данный момент вышеупомянутые причины устранены. Приятного чтения и просмотра!

Хрещення Господнє для наших сусідів з Грушівської об’єднаної територіальної громади останніми роками перетворилось на одне з найбільш масштабних та улюблених свят. Ось і цього року 19 січня у таборі відпочинку «Зміна», розташованому на узбережжі Каховського водосховища, зібралися сотні мешканців громади та гостей з сусідніх міст та сіл, щоб взяти участь у його святкуванні.

Зі святом своїх земляків привітав виконуючий обов’язки голови виконкому громади Юрій Мирошниченко, який щиро подякував усім, хто допомагав у організації заходу, підприємцям та представникам козацтва.

Смотреть все фото (236 шт.) — Facebook

А тим часом до своїх виступів готувались місцеві таланти – творчі колектив шкіл та будинків культури з Грушівки, Токівського, Червоного Току, Усть-Кам’янки та Гранітного. Як розповів начальник відділу освіти ОТГ Сергій Зарецький, місцевим творчим осередкам запропонували представити всього по одному номеру. А в результаті вийшла цікава та різноманітна концертна програма. Самодіяльні артисти колядували та щедрували, водили «Козу» та танцювали. Винагородою за їх виступи стали не тільки бурхливі оплески глядачів, а й солодкі подарунки від організаторів.

Після завершення концерту місцевий священик отець Володимир провів святкове богослужіння, обряд освячення хрещенської купелі та окропив присутніх святою водою. І от перші сміливці увійшли в похмурі води Каховського водосховища. Зауважимо, що незважаючи на відсутність льоду, вода цього дня була по-справжньому крижаною. Та це не зупинило численних відчайдухів: чоловіки, жінки і навіть діти, перехрестившись, занурювались у крижані води та поспішали на берег.

А там на них вже чекали смачний козацький куліш та ароматний глінтвейн. Як завжди – абсолютно безкоштовно. Тож не дивно, що люди не поспішали розходитись по домівкам та ще довго спілкувалися на свіжому повітрі та гарно проводили час.

Євген Січкаренко, Яна Новицька
Фото та відео авторів  

AffiliateLabz
2020-02-16 08:12:07
Great content! Super high-quality! Keep it up! :)