В Покрові освятили відновлений храм Різдва Христового (ВІДЕО)

11 листопада у храмі Різдва Христового, що розташований поблизу колишнього кінотеатру «Марс», було надзвичайно людно та панувала святкова атмосфера. Адже тут відбулася дуже важлива подія у житті православної громади – було проведене неповне освячення храму після відновлення.

Настоятель храму отець Микола нагадує, що колись у цій споруді був магазин. Та вже більше десяти років тут проводяться богослужіння, християнські таїнства. Але скромне приміщення потребувало ремонту, який і відбувся цього року. Попри відсутність значних коштів, завдяки підтримці віруючих вдалося зробити чимало: частково перекрити покрівлю, відновити освітлення, провести внутрішнє оздоблення приміщення. І тепер відновлений храм Різдва Христового готовий знову приймати людей.

На честь цієї знаменної події відбулося часткове освячення храму, на яке завітали настоятель храму святителя Петра Могили отець Іван Назарик, делегація священників з Нікополя та численні віруючі. Після освячення відбулася Божественна літургія, на якій молилися за мир на українській землі, благополуччя та єдність українського народу.

Грамоти від єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона отримали віруючі, які доклали руку до відновлення храму та приймають участь у житті православної громади. Отець Микола добрим словом згадав кожного, хто зробив хоч найменший внесок у ремонт.

Тепер, після закінчення відновлювальних робіт та проведення освячення у цій частині міста є постійно діючий храм, де віруючі можуть задовольнити свої духовні потреби.

Євген Січкаренко