Вихованці міської ДЮСШ підкорили нові спортивні вершини

Вихованці міської ДЮСШ підкорили нові спортивні вершини

Спортсмени Покрова є справжньою гордістю рідного міста. Перемогами на спортивних майданчиках вони примножують його славу й авторитет. Початок листопада виявився успішним і для представників ДЮСШ ім. Дані Дідіка, які зібрали цілий врожай медалей на змаганнях різного рівня. 

6 медалей з міста Лева

Саме таку кількість нагород вибороли вихованці відділення акробатики на Чемпіонаті України зі спортивної акробатики, який минулими вихідними завершився у Львові. Тут змагалися дійсно найсильніші представники цього виду спорту в Україні. В активі нашої найбільш титулованої чоловічої пари Івана Хажанця і Миколи Земляного відразу 2 срібні медалі.

вихованці міської дюсш підкорили нові спортивні вершини - изображение 1

У змаганнях змішаних пар 4 бронзові нагороди вибороли Спартак Заульський — Арина Забутна та Артур Євтушенко — Катерина Гужва. Вітаємо акробатів та їх тренерів Ольгу Образцову та Василису Носик з цими досягненнями!

Бійці "Аяксу" серед кращих!

Авторитет нашого бійцівського клубу в черговий раз підтвердили вихованці тренера Ігоря Мациборка, які взяли участь у змаганнях з тайського боксу "Кубок Дніпра". Турнір проходив у обласному центрі з 8-го по 10-те листопада і зібрав близько 200 бійців з різних регіонів.

вихованці міської дюсш підкорили нові спортивні вершини - изображение 2

У кожному бою наші хлопці викладалися на повну і вибороли заслужені нагороди. Так, переможцем турніру у своїй категорії став Микита Захарченко. Срібним призером - Дмитро Шелесько. Бронзові медалі у поєдинках вибороли Олександр Суховільський, Сергій Сімак і Сергій Нанкевич.

вихованці міської дюсш підкорили нові спортивні вершини - изображение 3

Прес-служба міського голови

Залишити коментар

Відправити