Бізнес просить Зеленського звільнити Гетманцева

Бізнес просить Зеленського звільнити Гетманцева

Представники українського бізнесу звернулися до Президента з проханням усунути з посади голову податкового комітету ВРУ Гетманцева через зміни до ПКУ, які погіршують життя, призводять до жорсткішого держрегулювання та придушення підприємницької ініціативи

Представники великого, малого і середнього українського бізнесу звернулися до президента Володимира Зеленського з проханням усунути з посади голову парламентського комітету Данила Гетманцева, який нещодавно був призначений секретарем Національної ради відновлення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на лист, який підписали керівники підприємств, серед яких – «Нова пошта», «Смарт Холдинг», «Укртранс», та ряд бізнес-спілок.

«Данило Гетманцев є уособленням регресивного, популістського соціалістичного підходу, послідовним противником економічної свободи, прихильником жорсткішого державного регулювання та придушення підприємницької ініціативи, що робить нашу діяльність неможливою», – заявили підприємці.

Вони нагадали: нещодавні заяви Гетманцева щодо підвищення податків вже призвели до того, що багато підприємців відмовилися від інвестиційних проєктів в Україні і переносять їх в європейські країни.

«Пан Гетманцева є активним прихильником марксистських, соціалістичних ідей та радянського способу життя, противником ринкової економіки та пов’язаних із нею прав і свобод. Дії пана Гетманцева на посаді голови Комітету наносять нищівну шкоду як економіці України, так і її репутації», – підкреслили підприємці.

Саме тому вони закликали Зеленського звільнити Гетманцева з посади. Інакше, переконаний бізнес, Україна не зможе почати процес відродження економіки, яка зараз повинна бути сильна як ніколи.

«В країні панує економічна неволя. Об’єктивно, Україна посідає 130-е місце у рейтингу економічної свободи – що є ілюстрацією непривабливості країни для ведення бізнесу. (...) Вас намагаються переконати в необхідності підіймати податки, чи збільшувати частку держави в економіці. Але це або свідома брехня, або фатальна помилка! Системне (а не тимчасове) зниження податків, дерегуляція, швидка приватизація (окрім стратегічних підприємств), зменшення державного апарату – саме це прискорить економічне зростання. А держава отримуватиме більше податків і бюджет буде достатнім для збільшення соціальних стандартів», – резюмували підприємці.

Лист звернення з підписами: https://t1p.de/nvzwh

Збір підписів за відставку Гетманцева дивиться тут.

Дебет-Кредит
Залишити коментар

Відправити