Бюджетні кошти області. На що їх витрачатимуть в кінці 2020 року?

Бюджетні кошти області. На що їх витрачатимуть в кінці 2020 року?

Дніпропетровська обласна рада повідомила про останні бюджетні призначення 2020 року. Зокрема, планують витратити:

— 69 851 000 грн — на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

— 2 990 000 грн — окремо на забезпечення подачею кисню пацієнтів обласної Фтизіатрії.

— 14 470 700 грн — передбачені на здійснення доплат медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, задіяним у боротьбі з коронавірусом.

— 7 573 300 грн – на забезпечення житлом дітей-сиріт, а також 2 369 600 грн – на виплату грошової компенсації за житло для ВПО та учасників АТО/ООС.

— 2 713 800 грн для «Дніпропетровського фахового коледжу спорту» та навчально-реабілітаційного центру “Зоряний”. Ці кошти підуть на придбання двох мікроавтобусів для перевезення учнів до місць змагання, тренувань та підвезення дітей з віддалених районів області.

— 18 593 100 грн мають спрямувати на капітальне будівництво в області. А конкретно для завершення робіт з реконструкції та капремонту об’єктів благоустрою у м. Покров і м. Жовті Води, м. Павоград та реконструкції водогону від смт Гвардійське до смт Губиніха Новомосковського району.

Таке рішення прийняла бюджетна комісія, на яку в останнє зібрались депутати VII-го скликання у тому складі, в якому працювали протягом 5 років.

Нагадаємо, чинний голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник повідомив, що вже наступного тижня відбудеться перша установча сесія нового скликання, а згодом приймуть бюджет на наступний рік.

Дніпропетровська обласна рада
Залишити коментар

Відправити