День відкритих дверей в пожежній частині міста

День відкритих дверей в пожежній частині міста

На передодні Міжнародного Дня захисту дітей 31 травня на екскурсію до рятівників з 44-ї державної пожежно-рятувальної частини завітали діти з пришкільного табору "Водограй" Загальноосвітнього ліцею.

Для них було проведено день відкритих дверей в пожежну частину. Під час заходу рятівники на інформаційному стенді показали учням приклади пожеж та розповіли про наслідки недотримання правил пожежної безпеки. Роз’яснили, що необхідно постійно дотримуватися правил пожежної безпеки, а нехтувати ними може бути вкрай небезпечно. Після цього рятувальники розповіли про особливості техніки, яка є на озброєнні підрозділу, і дозволили дітям приміряти бойове спорядження та посидіти за кермом автомобілів. Дали юним пожежним потримати в руках пожежний ствол, Цього дня діти відчули себе справжніми вогнеборцями.

день відкритих дверей в пожежній частині міста - изображение 1

Даний захід був спрямований на виховання у школярів правил безпечної поведінки, вміння грамотно діяти в разі виникнення надзвичайні ситуації, а також ознайомлення з аварійно-рятувальною технікою та обладнанням, яке допомагає рятівникам проводити роботи по порятунку людей та майна.

Сьогодні хлопці та дівчата дізналися багато корисної інформації та отримали незабутні враження від побаченого, а також з залюбки фотографувалися на згадку біля пожежних автомобілів.

Орджонікідзевській МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити