Для ефективного захисту країни СБУ застосовує весь свій досвід, набутий за 30 років, - Іван Баканов

Для ефективного захисту країни СБУ застосовує весь свій досвід, набутий за 30 років, - Іван Баканов

Служба безпеки докладає максимум зусиль для захисту України в умовах воєнної агресії РФ і застосовує для цього весь досвід, набутий за 30 років діяльності. Про це заявив Голова СБУ Іван Баканов у своєму зверненні з нагоди річниці створення української спецслужби.

«Із перших хвилин війни Служба безпеки стала на захист країни разом із військовими, колегами по силовому блоку та волонтерами. Немає такої сфери, де СБУ не була б задіяною – від безпосередніх бойових дій до гуманітарної допомоги тим, хто її потребує. 30 років СБУ здобувала безцінний досвід, щоб саме зараз його застосувати», – наголосив Іван Баканов.

Він також окреслив напрями, на яких зосереджені основні зусилля спецслужби. Серед іншого:

  • співробітники СБУ та, зокрема, спецпризначенці з Центру спеціальних операцій «А» нищать ворога і беруть окупантів у полон;
  • контррозвідка і департамент захисту національної державності – затримують російських агентів, диверсантів і колаборантів;
  • слідчі – фіксують злочини РФ і у кримінальних провадженнях;
  • кіберфахівці відбивають хакерські та інформаційні атаки, організовують тиск на електронну інфраструктуру агресора, допомагають ЗСУ збирати дані про пересування ворожої техніки та ДРГ.

Голова СБУ підкреслив, що робота спецслужби часто є непублічною, але водночас – системною та ефективною.

«Щиро дякую колегам за службу! Знаю, що в сьогоднішніх умовах ви викладаєтесь не на 100, а на 1000%. Робите все, щоб на нашій землі якнайшвидше настав мир!» – наголосив Іван Баканов.

Також він повідомив, що з моменту вторгнення РФ Служба безпеки зазнала бойових втрат.

«Ми будемо пам’ятати кожного з загиблих Героїв! І зробимо все, щоб їх імена були назавжди вписані золотими літерами в літопис Великої Української Перемоги! Разом ми здолаємо ворога і відбудуємо Україну!» – запевнив він.

Служба безпеки України
Залишити коментар

Відправити