Дорогі покровчани! Від щирого серця вітаю Вас з Днем народження нашого міста!

Дорогі покровчани! Від щирого серця вітаю Вас з Днем народження нашого міста!

Покров – це 64 роки нашої спільної історії, це – славне минуле і сучасність, це – наші батьки, діти, онуки, це – тисячі людей, які працюють на комбінаті, у школах та лікарнях, комунальних службах, приватних підприємствах, це – ветерани праці, які будували наше рідне місто. Завдяки нам з Вами Покров продовжує розбудовуватись і розвиватись, має свої традиції і перспективи на майбутнє.

Не випадково день заснування нашого міста співпадає з великим православним святом – Покровою Пресвятої Богородиці. Хочеться, щоб вона завжди оберігала його, чула всі наші молитви, відводила печалі та недуги.

Це визначний день і для українських козаків, які саме 14 жовтня обирали нового отамана. Тому хочеться привітати чоловіків та побажати їм бути гідними у всіх справах, впевнено йти до мрії, вірити в удачу та бути надійним плечем для своєї родини.

Саме попередні знакові дати стали гідним зачином для відзначення ще одного важливого для нашої незалежності свята – Дня захисника України, який є символом незламності духу, стійкості та мужності тих героїв, котрі захищають наші рубежі на Сході країни. Низький Вам уклін і вдячність за відданість. А Вашим побратимам, які поклали своє життя за цілісність державних кордонів, вічна пам'ять і шана за безсмертний подвиг.

Тож, вітаю всіх покровчан з осінніми святами! Бажаю миру та злагоди у кожну родину, взаєморозуміння, добра і достатку. Нехай наше місто розквітає, віра міцніє, а душа та серце переповнюються щастям і гордістю за наш спільний дім під назвою “Покров”.

З повагою,
Микола БІДНЮК,
кандидат на посаду міського голови Покрова

Залишити коментар

Відправити