Факти порушень не підтверджено

Факти порушень не підтверджено

Розпорядженням міського голови начальником управління освіти призначено Галину Петрівну Рубаху. Призначенню передували перевірки, протягом останніх місяців Галина Петрівна виконувала обов’язки начальника управління освіти.

Нагадаємо, у лютому 2015 року Г.П.Рубаху було звільнено з посади за власним бажанням.

Таке розпорядження було підписано міським головою Іваном Цупровим після засідання виконкому, про що повідомляла газета "Козацька вежа", № 10, від 6 березня 2015 року.

"Виконком міської ради визнав роботу начальника управління освіти Галини Рубахи в питаннях фінансово-бюджетної дисципліни, економії та раціонального використання бюджетних коштів, організації якісного харчування дітей в закладах освіти незадовільною. В цей же день, 25 лютого, міський голова підписав розпорядження про звільнення Г.П.Рубахи з посади начальника управління освіти."

Як зазначалося, для підтвердження вищевикладених фактів була створена робоча група.

Інформація щодо роботи групи не знайшла підтвердження. Проте відомі результати цільової перевірки, за якою порушень, що висувалися їй у 2015 році - не встановлено.

За офіційною інформацією, наданою Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області, Головним управлінням Національної поліції України у Дніпропетровській області, в єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення та осіб, що притягувалися до кримінальної відповідальності, у тому числі й за корупційні правопорушення чи були засуджені, інформація щодо Г.П.Рубахи – відсутня.

З березня 2016 року Галина Петрівна Рубаха – начальник управління освіти.

Галина Петрівна закінчила філологічний факультет Криворізького державного педагогічного інституту. Професійну діяльність розпочала у середній школі №9. Пройшла шлях вихователя, вчителя, заступника директора ПТУ-50, директора СЗШ№5. З 2007 року – методист та заступник начальника управління освіти. З 2008 по 2015 р.р. – начальник управління освіти.

Загальний стаж роботи у сфері освіти - 25 років. Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "учитель-методист".

Державні нагороди: Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України та нагрудний знак Міністерства освіти і науки України "Відмінник освіти", отриманий у 2014 році.

За матеріалами прес-служби міського голови

Залишити коментар

Відправити