Фестиваль патріотичної пісні в СЗШ №9

Фестиваль патріотичної пісні в СЗШ №9

В актовому залі СЗШ№9 м. Покров пройшов фестиваль патріотичної пісні "Про подвиги,звитягу та відвагу". Цей захід традиційно присвячений 73-й річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Зі сцени лунали пісні,які були, є і будуть найяскравішою сторінкою духовного багатства України. Сторінкою,яка наповнена надією, незламним оптимізмом і глибокою любов’ю до рідної землі. Ведучі концерту зазначили:

- Україно! Тебе не розтоптати,не стерти з лиця землі. Ти ніби вилитий талановитою рукою майстра рідкісний дзвін: по ньому б’ють і б’ють, а він народжує у відповідь звуки один красивіше іншого.

фестиваль патріотичної пісні в сзш №9 - изображение 1

Відкрили пісенний фестиваль учні 9-х класів з піснею "А я живу на Україні." Можна по-різному ставитися до Другої світової війни,по різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. І цей фестиваль присвячений пам’яті жертв другої світової війни – це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. В пам’ять про полеглих учні 7-б класу виконали пісню "А мати жде".

фестиваль патріотичної пісні в сзш №9 - изображение 2

Страшна війна залишила нестертий слід в душі кожного. Безперечно, це одна з трагедій в історії нашої Батьківщини, нашого міста. Пісню "Свіча"виконала Єрмоленко Дар’я у супроводі танцювального колективу. Пісню,"Прошу у неба", в якій вшановується пам’ять про загиблих на війні, виконали учні 7-а класу.

фестиваль патріотичної пісні в сзш №9 - изображение 3

Скільки б років не минуло з дня нашої перемоги, вірші і пісні тих часів залишаються в строю. Вони довго будуть жити, не старіючи, їх натхненні рядки, які надихали в роки війни душу солдата. 8-а клас виконав пісню "Коли закінчиться війна". Наша пам’ять жива, бо пам’ять про загиблих свято бережуть їхні товариші по зброї, їх сім’ї і близькі. "Пісня січових стрільців" пролунала у виконанні хлопців 8-б класу. Виконавці з 6-а класу подарували слухачам відому пісню військових водіїв "Эх, путь дорожка".

фестиваль патріотичної пісні в сзш №9 - изображение 4

Директор школи №9,Ольга Матвєєва відзначила велике значення цього заходу у патріотичному вихованні майбутніх захисників України.

Сергій Костецький

Залишити коментар

Відправити