Місто на фото

Місто на фото

13 травня у Художньо-виставковій залі КЗ "НКДЦ" відбулось відкриття фотовиставки "Це моє місто". На фотовиставці представлені 100 найкращих фотографій Дніпропетровщини і Нікополя зокрема.

Третій рік поспіль туристичний центр "Риба Андрій" за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації проводить однойменний фотоконкурс "Це моє місто" на кращу фотографію рідного міста. У цьому році у конкурсі приймали участь фотомитці з Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя, Марганцю, Покрову, Новомосковська, Вільногірська, Петриківки.

місто на фото - изображение 1

Серед авторів робіт аматори та професійні фотографи, усі, хто захоплюється фотографією і має власні світлини, які відображають туристичний потенціал Дніпропетровської області.

місто на фото - изображение 2

Всього на фотоконкурс подали заявки на участь 142 автори, які надіслали 927 фотографій. На фото: історичні та культурні пам’ятки регіону: храми, архітектура, пам'ятники, скульптури, музеї; природа краю: пейзажі, рослини, тварини, птахи; активний відпочинок гостей та мешканців міста: яскраві та емоційні світлини на фоні туристичних об’єктів, фестивалі, екстремальних видів спорту; міста та селища Дніпропетровської області: відображення життя та побуту маленьких міст, селищ, хуторів, віддалених куточків області; Дніпро у різних проявах.

місто на фото - изображение 3

На виставці є роботи й наших земляків. А саме:Олени Зінченко, Володимира Байдукова, ОлексіяКононенко, Олени Шинкаренко, Ігоря Мєшкова, Юрія Брицького, ОлегаСеменченко, Дмитра Бута, Сергія Буйни, Максима Семенюка, Сергія Колесника, Дмитра Гузія. До того ж, головний приз у номінації фотоконкурсу "Нікопольщина туристична" здобув Дмитро Бут за роботу "Роздуми під зірками" із зображенням нічного пейзажу Могили І.Д. Сірка.

Виставка триватиме до 31 травня. Ласкаво просимо!

Фото Марини Щученко

Джерело: Никополь-ART

Залишити коментар

Відправити