“Мобільний соціальний офіс” – зручний спосіб надання соціальних послуг

“Мобільний соціальний офіс” – зручний спосіб надання соціальних послуг

Для надання соціальної підтримки та поліпшення якості обслуговування різних верств населення міста Орджонікідзе відбувся черговий виїзний прийом до педагогічного колективу загальноосвітнього навчального закладу №6. До виїзної бригади спеціалістів "мобільного соціального офісу" входили фахівці майже всіх соціальних служб міста, безпосередньо в якому взяла участь заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Пенсійного фонду України в м.Орджонікідзе Світлана Бартос.

Освітян цікавили питання субсидій, надання різних видів соціальної допомоги, зміни в пенсійному законодавстві. Світлана Бартос розповіла присутнім педагогам про збільшення віку виходу на пенсію за вислугу років працівникам освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення, пояснивши, що встановлено певний вік виходу на пенсію для осіб, які працюють на посадах, робота на яких раніше давала право виходу на пенсію за вислугу років незалежно від віку.

По закінченню зустрічі фахівець управління роздала брошури та особисто кожному з бажаючих надала роз’яснення щодо віку виходу на пенсію за вислугу років.

Педагоги цього навчального закладу щиро подякували фахівцям робочої групи за такий формат спілкування, який є особливо зручним для тих хто працює, для людей літнього віку.

Начальник управління ПФУ В.С. Агапова

Залишити коментар

Відправити