Молодь обирає шахи

Молодь обирає шахи

Те, що стародавня гра залишається затребуваною, довели вчора члени міського шахового клубу, зустрівши Міжнародний день шахів турніром.

Для юних шахістів літні канікули чудова можливість вдосконалити свою майстерність у інтелектуальній грі. Тож пропозицію керівника клубу, Валерія Косолапова зустріти свято змаганнями, сприйняли - "на ура".

Для спортсменів це не перший турнір, чи не щомісяця триває шахове спілкування серед учнів навчальних закладів та вже досвідчених гравців міста. Учорашня товариська зустріч зібрала як учасників до десяти років, так і старших. За ходом турніру спостерігали батьки юних гроссмейстерів, не обминула можливості підтримати інтелектуалів начальник відділу молоді та спорту міськвиконкому Яна Селезньова.

молодь обирає шахи - изображение 1

Гра тривала за швейцарською системою, дозволивши шахістам провести до шести турів. Проходила у захоплюючій атмосфері інтелектуального двобою. Для більшості дітей такі емоції найочікуваніші, так семирічний Арсеній Кажукало "хворіє" шахами з раннього дитинства, як і Богдана Копитова, що зацікавилася грою ще у два роки. Такий захват зрозумілий їхньому наставнику, який нерозлучний з шахами з шести років.

молодь обирає шахи - изображение 2

Протягом двох годин визначалися лідери турніру. Перше місце посів Кирило Брашнець, друге – Єгор Бородько, третє – Олексій Бородько. Серед учасників до 10 років кращий результат показав Павло Алілуєнко, піднялися на сходинку вище Микола Лісниченко, Максим Захаров, Арсеній Кажукало та Богдана Копитова.

молодь обирає шахи - изображение 3

Залишити коментар

Відправити