«Міст у Олексіївці буде відновлено у першу чергу» - Голова Укравтодору

«Міст у Олексіївці буде відновлено у першу чергу» - Голова Укравтодору

Як уже повідомлялося раніше, 20 травня в селі Олексіївка Нікопольського району  відбулося руйнування секції мосту під час руху по ньому вантажного автомобіля. Ситуацію прокоментувало керівництво Укравтодору:

 «За даними Служби міст відносився до категорії “обмежено працездатних”, гірші лише “непрацездатні мости”. В Україні з усіх обстежених мостів 27% – обмежено працездатні. Всього країна налічує більше 16 000 тис. штучних споруд (мостів, шляхопроводів).

Сьогодні під час прес-конференції Президент Володимир Зеленський анонсував розроблену нами Національну програму відновлення мостів. Програма розрахована на 5 років та має охопити 1 385 штучних споруд на дорогах державного та місцевого значення.

Вже в цьому місяці ми плануємо розпочати втілення програми на перші 30 мостів. Звісно, що міст у Олексіївці має буде відновлено у першу чергу» – коментує Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.

За вимогами ПДР заїзд на міст був дозволений лише транспортним засобам вагою менше 10 т. Обмеження швидкості – до 30 км/год. Наразі з’ясовується вага вантажівки, під час руху якої була зруйнована секція мосту.

Міст був побудований в 1955 році. Проходить через р. Чортомлик на трасі Н-23 Кропивницький-Запоріжжя. Довжина мосту 151,92 м. Складається з 9 залізобетонних опор та 8 металевих секцій. Власник споруди — Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Згідно проведеного у 2017 році обстеження спеціалізованим підприємством ДП «УкрДПТІтрансбуд», споруда перебувала в обмежено працездатному стані, залишковий ресурс прогонів моста становив 12 років.

Державне агентство автомобільних доріг України
Залишити коментар

Відправити