Можливо, її звали Тетяна... На криворізькій трасі дорожники знайшли останки санінструкторки Червоної армії

Можливо, її звали Тетяна... На криворізькій трасі дорожники знайшли останки санінструкторки Червоної армії

Хто з криворіжців або дніпрян хоч раз та не проїжджав трасою "Кривий Ріг - Дніпро" і навпаки?

Журналістка ТРК "Рудана", членкиня пошукової організації "Союз "Народна пам'ять " Вікторія Сімкіна розповіла сумну історію.

"Працівники дорожної служби розширювали узбіччя поруч із селом Затишне, - повідомляє наша колега. - Після чергового гребка залізного ковша, тракторист побачив у землі чиїсь останки. Величезне спасибі, що не приховали цей факт і зупинили роботи.

Приїхала поліція і одразу визначила, що це не до них, а до нас. Далі вже за роботу взялися пошуковці. Інформація, яку нам наразі вдалося з'ясувати, ще вимагає перевірки. Поки тільки скажу, що пошуковці знайшли трьох бійців Червоної армії. Серед них, ймовірно, 20-річна дівчина-санінструкторка. Можливо, її звали Тетяна ..."

можливо, її звали тетяна... на криворізькій трасі дорожники знайшли останки санінструкторки червоної армії - изображение 1

Ми щоденно їздимо нашими дорогами, нарізаємо кілометри колесами, не підозрюючи, що ці узбіччя рясно засіяні кістками бійців Другої Світової - наших співвітчизників, які полягли в цю землю, захищаючи її від лютого ворога-загарбника...Вони й досі не поховані.

можливо, її звали тетяна... на криворізькій трасі дорожники знайшли останки санінструкторки червоної армії - изображение 2

Джерело: ТРК "Рудана"

Залишити коментар

Відправити