На Дніпропетровщині – чергове послаблення карантину

На Дніпропетровщині – чергове послаблення карантину

З 5 червня в області дозволили роботу готелів та хостелів. Заклади харчування тепер можуть приймати відвідувачів не тільки на літніх майданчиках, а й в приміщеннях. Скасували режим самоізоляції для людей похилого віку. Поступово відновлюватимуть внутрішні авіаперевезення, рух міжміських та приміських електричок. Які ще послаблення ухвалила Обласна комісія ТЕБ і НС, розповів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Епідемічна ситуація у регіоні сприятлива. Немає великих спалахів коронавірусної хвороби, жодного летального випадку на цьому тижні. Понад третина людей успішно подолала COVID-19. Тож можемо запроваджувати наступні послаблення карантину. Вони діятимуть вже відсьогодні», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. 

Ресторани та кафе зможуть приймати клієнтів не тільки на літніх майданчиках, а й у приміщеннях. За одним столиком – не більше чотирьох людей.

Розважальні заходи і богослужіння проводитимуть за умови перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 5 кв м. Усі мають дотримуватися маскового режиму та фізичної дистанції у 1,5 м.

У вагонах електричок дозволили заповнювати лише місця для сидіння.

Можуть працювати заклади, які надають послуги з розміщення. Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку поки що залишають закритими.

Загалом в області вже суттєво послабили карантинні обмеження. Відкрили дитсадки, відновили автобусні перевезення. З 1 червня запрацювали спортзали і залізничний транспорт.

Карантин в Україні діятиме до 22 червня.

Дніпропетровська ОДА
Залишити коментар

Відправити