На Дніпропетровщині заборонили ходити на човнах

На Дніпропетровщині заборонили ходити на човнах

На водоймах Дніпропетровщини заборонили ходити на човнах та інших суднах. Такі обмеження – задля безпеки мешканців під час війни. Про це повідомили на брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

В області не можна ходити на човнах, вітрильних, моторних, прогулянкових, спортивних, швидкісних суднах. А ще – використовувати водні мотоцикли і засоби для розваг. Під забороною і промислове, любительське та спортивне рибальство з човна. 

«До того ж, на Дніпропетровщині 16 квітня розпочнеться нерест. Він триватиме до 4 липня. У цей час рибі треба дати спокій – задля нормального поповнення біоресурсу. Тому зазвичай у такий період діють обмеження на вилов», – зазначив начальник управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Дніпропетровській області Василь Волков.

Дотримання обмежень контролюватимуть обласний рибгосп та поліція. Штрафи за порушення заборон – до 680 грн. І ще за кожну виловлену рибину – від 1588 до 5117 грн. Якщо збитки завеликі – позбавлення волі строком до 3 років.

на дніпропетровщині заборонили ходити на човнах - зображення 1

Дніпропетровська ОДА
Залишити коментар

Відправити