Начальник Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Репешко І.В., провів виїзний прийом громадян в м. Покров

Начальник Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Репешко І.В., провів виїзний прийом громадян в м. Покров

Візит в м.Покров був пов'язаний з бажанням керівника обласної міліції зустрітися з жителями міста, обговорити наявні проблеми у роботі місцевих правоохоронців та намітити шляхи їх вирішення. Генерал поліції третього рангу Репешко І.В., зустрівся з усіма бажаючими з ним поспілкуватися, це були як городяни, що записалися до нього на прийом заздалегідь, так і ті, що прийшли поговорити з поліцейським генералом без запису. Всього з керівником ГУНП змогли поспілкуватися віч-на-віч 13 осіб.

На годину більше тривало спілкування з жителями міста, і кожен зміг викласти свою проблему, отримати пораду і дізнатися перспективу вирішення порушеного питання. Не відкладаючи в довгий ящик, Ігор Володимирович у необхідних випадках викликав керівників підрозділів, які отримували вказівки по вирішенню заяв громадян. Добра половина питань була пов'язана з ходом розслідування кримінальних проваджень. Начальник ГУНП взяв ці питання під особистий контроль. Крім цього було немало і пропозицій щодо роботи правоохоронних органів, так громадянка Носевич Л.В., порушила питання створення позаштатного підрозділу з профілактики правопорушень серед неповнолітніх, депутат міської ради Новицький С.В., висунув побажання щодо розширення штату патрульної поліції в місті та створення громадський формувань по охороні громадського порядку.

Фіналом візиту генерала стала нарада з керівниками служб, під час якої кожен із них доповів про виконану роботу, про намічені перспективи, а також отримали конкретні розпорядження щодо поліпшення діяльності.

Інспектор Орджонікідзевського відділення поліції Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області капітан поліції Цабук С.М.

Залишити коментар

Відправити