Не треба панікувати та самостійно ставити діагноз - коронавірус

Не треба панікувати та самостійно ставити діагноз - коронавірус

Саме це є чи не головними проблемами серед населення, стверджують лікарі. Тому сьогодні в Дніпропетровській обласній раді експерти департаменту охорони здоров‘я провели онлайн-конференцію для керівників та медичних працівників місцевих лікарень всієї області.

По-перше, немає причин для паніки - зазначили фахівці - у Дніпропетровській області не зафіксовано жодного випадку підозри на коронавірус. Наразі, як і щороку взимку, жителі області хворіють на грип та інші ГРВІ. Втім, повідомили в департаменті охорони здоров‘я, зафіксований лише середній рівень захворюваності.

не треба панікувати та самостійно ставити діагноз - коронавірус - изображение 1

Більше того, Дніпропетровщина має чіткі інструкції та механізм поводження у разі підозри на коронавірус. Згідно з наказом МОЗ. А саме: дві готові бригади термінового реагування та дві госпітальні бази - у Дніпрі та Кривому Розі. Це спеціалізовані інфекційні лікарні, де передбачено ізолювати хворих з підозрою на коронавірус. Втім, це стосується людей, які безпосередньо нещодавно бували у Китаї або контактували з тими, хто був там.

не треба панікувати та самостійно ставити діагноз - коронавірус - изображение 2

Самі по собі симптоми не означають nCoV, адже вони є такими ж як і при будь-якому ГРВІ. Саме тому медики рекомендують жителям не панікувати, проводити профілактику, не займатися самолікуванням, звертатися до лікарів.

Джерело: Дніпропетровська обласна рада

Залишити коментар

Відправити