Олександра Сотула стала заступником голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина»

Олександра Сотула стала заступником голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина»

Голова Нікопольської окружної організації ВО "Батьківщина" Олександра Сотула вступила на нову, важливу посаду у керівництві Дніпропетровської обласної парторганізації. Вона стала заступником голови по роботі з депутатами всіх рівнів та громадськими організаціями.

олександра сотула стала заступником голови дніпропетровської обласної організації во «батьківщина» - изображение 1

За час, проведений на чолі Нікопольської окружної парторганізації, Олександра Федорівна багато зробила для удосконалення партійної роботи у Нікополі, Покрові та Нікопольському районі. Були реалізовані численні проекти соціальної спрямованості, до "Батьківщини" прийшли нові люди, а досвідчені партійці отримали новий стимул до плідної діяльності.

олександра сотула стала заступником голови дніпропетровської обласної організації во «батьківщина» - изображение 2

Наочне підтвердження високого рівня роботи Олександри Сотули та партійного активу 35-го округу – найкращий результат в Дніпропетровській області серед усіх окружних організації ВО "Батьківщина" на виборах народних депутатів України влітку 2019 року.

олександра сотула стала заступником голови дніпропетровської обласної організації во «батьківщина» - изображение 3

Вітаємо Олександру Федорівну з призначенням! Впевнені, що і на новій високій посаді вона досягне усіх поставлених цілей та сприятиме подальшій розбудові нашої партії.

Покровська міська організація ВО "Батьківщина"

Залишити коментар

Відправити