Олександра Сотула вручила нагороди журналістам з нагоди професійного свята (ФОТО, ВІДЕО)

Олександра Сотула вручила нагороди журналістам з нагоди професійного свята (ФОТО, ВІДЕО)

6 червня в Україні відзначають своє професійне свято представники складної, відповідальної та надзвичайно важливої у сучасному суспільстві професії – журналісти. У Палаці культури Нікопольського заводу феросплавів відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню журналіста.

На ньому були присутні працівники друкованих та електронних засобів масової інформації Нікополя, Покрова та сусідніх районів, голова Нікопольської окружної партійної організації ВО "Батьківщина" Олександра Сотула, керівництво регіонального осередку Національної спілки журналістів України, представники місцевої влади, підприємств та організацій.

олександра сотула вручила нагороди журналістам з нагоди професійного свята (фото, відео) - изображение 1

Під час заходу лунали теплі слова привітання на честь представників "четвертої влади", їм вручали грамоти та подяки.

Крім того, були нагороджені переможці у численних номінаціях, що відображають усю різноманітність роботи журналіста. Так, Олександра Сотула цього року стала засновником нової номінації "Героям слава". Першими переможцями у ній стали журналісти В’ячеслав Білик, Вікторія Грицюк та Ольга Фурса.

олександра сотула вручила нагороди журналістам з нагоди професійного свята (фото, відео) - изображение 2

Вітаючи присутніх на заході зі святом, Олександра Федорівна наголосила, що людям, які обрали важкий, але дуже цікавий шлях журналіста, особливо важливо бути чесними, послідовними та об’єктивними. Вона побажала усій журналістській спільноті сил, енергії та творчих успіхів.

олександра сотула вручила нагороди журналістам з нагоди професійного свята (фото, відео) - изображение 3

Переможців у інших номінаціях нагороджували генеральний директор НЗФ Володимир Куцін та інші представники влади, бізнесу і громадянського суспільства.

олександра сотула вручила нагороди журналістам з нагоди професійного свята (фото, відео) - изображение 4

Також свої виступи гостям урочистого заходу подарували місцеві таланти.

Залишити коментар

Відправити