Петр Порошенко предложил собственный вариант переименования Днепропетровской области

Петр Порошенко предложил собственный вариант переименования Днепропетровской области

Президент Украины Петр Порошенко подал в Верховную Раду законопроект о переименовании Днепропетровской области в Днепровскую. Об этом он написал на своей официальной странице в Facebook.

По словам Президента, переименование области необходимо для завершения процесса декоммунизации Украины:

"Декомунізацію слід завершити. На карті України не може бути місця для Петровського. Мало того, що він один із очільників комуністичної диктатури, він – ще й співорганізатор та виконавець Голодомору, геноциду українського народу".

Также Петр Порошенко отметил, что название "Днепровская область" сможет набрать необходимое количество голосов в парламенте:

"Процедура зміни назви області передбачає поправки до Конституції. Аналіз показує, що за Дніпровську область проголосує понад три сотні депутатів.

Потрібен не піар, а результат, - тобто остаточне завершення декомунізації. Дніпропетровська область стане Дніпровською, а місце Петровського – на смітнику історії.

Керуючись цією логікою, подав до Верховної Ради законопроект щодо перейменування Дніпропетровської області на Дніпровську".

Напомним, 20 ноября народные депутаты не проголосовали за переименование Днепропетровской области в Сичеславскую (http://novemisto.info/pereimenovanie-dnepropetrovskojj-oblasti-otkladyvaetsya/).

Залишити коментар

Відправити