Поліція з учнями

Поліція з учнями

Найкоротший шлях до безпеки та добробуту суспільства - профілактика порушень і злочинів: краще запобігти, ніж боротися. Особливо це стосується дітей і підлітків: адже вони часто порушують і закон, і правила безпеки, чи то з дитячої цікавості, чи просто через незнання.

Інспектор ювенальної превенції Орджонікідзевського відділення поліції старший лейтенант поліції Кучеренко Віталій Володимирович провів бесіду з учнями на тему "Кримінально-адміністративна відповідальність серед неповнолітніх".

поліція з учнями - изображение 1

Учні з цікавістю слухали інспектора. Віталій Володимирович пояснив причини і умови, що сприяють скоєнню учнями правопорушень і злочинів, про вік, з якого підліток притягується до кримінальної або адміністративної відповідальності, про покарання за ті чи інші правопорушення. Інспектор поліції розказав підліткам про небезпеку, яка може очікувати їх на вулиці в темну пору доби та дав практичні поради, як не стати жертвою правопорушень. Не оминули увагою і питання вживання дітьми наркотичних, алкогольних і тютюнових виробів.

По закінченню лекції деякі з учнів поставили питання співробітникові поліції на хвилюючі їх теми.

Інспектор Орджонікідзевського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області капітан поліції С.М.Цабук

поліція з учнями - изображение 2

Залишити коментар

Відправити