Працевлаштування переселенців на Дніпропетровщині: скільки людей вже мають роботу, які є напрямки та де шукати вакансії?

Працевлаштування переселенців на Дніпропетровщині: скільки людей вже мають роботу, які є напрямки та де шукати вакансії?

Протягом 167 днів війни до Дніпропетровської обласної служби зайнятості звернулися понад 6000 українців, які виїхали з районів проведення бойових дій, з них більше ніж 4 800 отримали довідку внутрішньо переміщеної особи.

Станом на 9 серпня 2022 року роботу продовжують шукати 2460 безробітних з числа ВПО, з них: 73% жінок та 27% чоловіків. З 24 лютого за допомогою фахівців служби зайнятості працевлаштовані 1685 переселенців, з них 1064 осіб, які мають довідку ВПО.

Нову роботу знайшли у сфері охорони здоров’я, на підприємствах переробної, добувної промисловості, оптової та роздрібної торгівлі, сільському господарстві. В основному переселенці на Дніпропетровщині працюють електрогазозварниками, слюсарями-ремонтниками, сестрами медичними, водіями, продавцями, економістами, бухгалтерами, касирами, пекарями, швачками та ін.

На професійне навчання направлені 135 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, 29 – залучено до громадських робіт.

За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб роботодавці отримують компенсацію. Компенсацією вже скористалися 373 роботодавця за працевлаштування 1117 внутрішньо переміщених осіб. Вже понад 6,7 мільйона гривень виплачено роботодавцям на компенсації заробітної плати ВПО.

Нагадуємо, що внутрішньо переміщені особи та громадяни, які перебувають на території, де ведуться бойові дії і мають нерозірвані трудові відносини, можуть розірвати їх в односторонньому порядку в центрі зайнятості. Для цього в будь-якому центрі зайнятості треба подати заяву на ім'я роботодавця про припинення трудового договору (одночасно із заявою про бажання отримати статус безробітного). Зі свого боку служба зайнятості бере на себе обов’язок повідомити про це роботодавця, Пенсійний фонд і податкову службу.

Переглянути всі актуальні вакансії можна на офіційному сайті служби зайнятості: https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Або скористатися телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz

Залишити коментар

Відправити