Право поджигателей выше чем закон?

Право поджигателей выше чем закон?

Начался очередной "полевой" сезон и гарь костров отравляет городской воздух и не дает свободно дышать жителям многоквартирных домов, а белье превращается в копчённую камбалу.

Так какие законы нарушают поджигатели, не считая человеческих:

Ст. 50 Конституції України, яка гарантує кожному безпечне для життя і здоров'я довкілля, кожен з нас має законне право боротися із спаленням сміття, рослинних решток та відходів.

Ст. 35-1 Закону України "Про відходи" визначено: "... термічнеоброблення (спалювання) побутових відходів дозволяється лише на спеціально призначених для цього підприємствах чи об"єктах. Спалювання побутових відходів дозволяється лише в енергетичних цілях з метою одержання теплової та/або електричної енергії,„". Тож громадяни, які спалюють сміття, порушують вимоги законодавства і повинні нести відповідальність згідно зі ст. 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якою порушення правил складування, зберігання, розміщення, транспортування, утилізації, ліквідації та використання відходів обернеться для порушника накладенням штрафу у розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян,

Статтею 52 Кодексу про адміністративні правопорушення, передбачено, що "... самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах, дачних масивах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену статтею 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За самовільне спалювання рослинних решток законодавство передбачає адміністративне покарання громадян у вигляді штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуванихмінімумів доходів громадян

Ст. 20 Закону України "Про охорону атмосферного повітря": "Недопускається спалювання промислових та побутових відходів, які є джерелами забруднення атмосферного повітря забруднюючими речовинами та речовинами з неприємним запахом або іншого шкідливого впливу, на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів". Порушення тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену статтею 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення. та передбачає адміністративне покарання громадян у вигляді штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Згідно ст. 255 КУпАП Особи, які мають право складати протоколи проадміністративні правопорушення по 152 статті, є представники органів внутрішніх справ (патрульна поліція, дільничий інспектор), посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад (інспектор з благоустрою), члени громадського формування з охоронигромадського порядку.

17 Глава про Добросусідство ЗКУ (Земельного Кодексу України) зокрема статті 103: "1. Власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо)."

Згідно статті 104: "Попередження шкідливого впливу на сусідню земельну ділянку: Власники та землекористувачі земельних ділянок можуть вимагати припинення діяльності на сусідній земельній ділянці, здійснення якої може призвести до шкідливого впливу на здоров'я людей, тварин, на повітря, земельні ділянки та інше"

право поджигателей выше чем закон? - изображение 1
На фото, дымом костров с садовых участков заволокло прилягающие дома и дорогу к автовокзалу.

Обращение в полицию, МЧС и к экологу горисполкома не дают никаких результатов. Так же не сдержал обещание и мэр Шаповал А.Н. которое он дал мне при личной встрече, состоявшейся в ноябре 2017 года.

Вы видите какое количество законов нарушается, но еще тревожней становится из-за того, что никто из контролирующих органов не заинтересован в "торжестве закона", они сторонятся данной проблемы и сознательно попустительствуют нарушению вышеперечисленных законов. Сложно ответить кто поступает хуже, население, не знающее законов или городская власть, знающая законодательство, но не контролирующая его исполнение.

Поэтому решить данную проблему можем мы сами, жители Покрова. Обращаюсь ко всем неравнодушным и здравомыслящим жителям Покрова, делайте соседям замечания, обращайтесь с заявлениями в горсовет и полицию - борьба с поджигателями должна начатся. Нарушители должны быть привлечены к административной ответственности.

Чистота окружающей среды и нашего города зависит только от нас и нашего неравнодушия.

Коротыш Владимир

https://www.facebook.com/groups/novemistoinfo/permalink/582096248833589/

Залишити коментар

Відправити