Про тарифи на газ та воду для жителів Дніпропетровської області

Про тарифи на газ та воду для жителів Дніпропетровської області

Нагальні питання сьогодні обговорювали у Дніпропетровській обласній раді. В ході чергового засідання робочої групи з тарифних питань, створеної за ініціативи голови обласної ради Миколи Лукашука.

Головною темою засідання був аналіз теплопостачальників області та можливостей урегулювання ціни на газ для неселення.

Серед підприємств, що знаходяться на балансі обласної ради, лише одне здійснює постачання газу фізичним особам. ДП «Північтепломережа» опалює багатоквартирний будинок у Придніпровську.

Робоча група підтримала пропозицію, аби усі ці абоненти мали змогу підключення до індивідуальних систем опалення. Прорахувати вартість обладнання та реалізацію такої можливості делегувати відповідальному КП.

Щодо тарифів на воду. Робоча група затвердила суму фінансової підтримки водоканалів області — 52 млн 221 тис. грн.

«Ці кошти допоможуть нашим водоканалам розрахуватися за поточні борги та не підвищувати тарифи на воду для населення. Втім, ми розуміємо, що завжди нести відповідальність за роботу цих підприємтсв обласна рада не може. Саме тому ми встановимо ретельний контроль за діяльністю керівництва цих водоканалів, аби бути певними, що КП роблять усе необхідне для підвищення своєї спроможності», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Окрім того, робоча група підтримала рішення щодо включення обласних постачальників води до «екологічної броні електропостачання». Це закон, що гарантує не відключення від електроенергії тих підприємств, що мають несплачені борги за неї. Для внесення у список захищених підприємств дніпропетровські водоканали повинні направити відповідні звернення до Міністерства палива та енергетики України.

«Ми зобов’язали обласні КП подати такі зверненя до 20 лютого. В іншому разі у нас виникнуть питання щодо доцільності роботи тих керівників водоканалів, які не виконають цього наказу!» — акцентував Микола Лукашук.

Дніпропетровська обласна рада
Залишити коментар

Відправити