Прокуратура Кривого Рогу оскаржить рішення суду, що засудив до штрафу нападника на журналіста

Прокуратура Кривого Рогу оскаржить рішення суду, що засудив до штрафу нападника на журналіста

Прокуратура подасть апеляційну скаргу на рішення Саксаганського районного суду Кривого Рогу, згідно з яким екс-посадовця КП "Швидкісний трамвай" Юрія Островського зобов’язали виплатити 850 гривень штрафу і 5 тисяч гривень моральної компенсації журналісту "Першого Криворізького" Миколі Чирві.

Джерело: Інститут масової інформації

Місцева прокуратура вимагає, щоб Юрію Островському обмежили свободу на два роки і стягнули з нього 100 тисяч гривень моральної компенсації.

Як повідомляв ІМІ, 29 березня 2019 року Саксаганський районний суд Кривого Рогу на Дніпропетровщині засудив екс-посадовця КП "Швидкісний трамвай" Юрія Островського до 200 годин громадських робіт та до 850 гривень штрафу, визнавши винним у перешкоджанні журналісту інформаційного порталу "Перший Криворізький" Миколі Чирві на території комунального підприємства.

За рішенням суду, екс-посадовця визнали винним у правопорушеннях, передбачених статтями 171 ("Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів") та 125 ("Легкі тілесні ушкодження") Кримінального кодексу України. Окрім того, його зобов’язали відшкодувати 5 тисяч гривень моральних збитків Миколі Чирві.

18 липня 2018 року в Кривому Розі (Дніпропетровська область) кореспондента інформаційного порталу "Перший Криворізький" Миколу Чирву вдарив в обличчя чоловік, який назвався заступником начальника охорони комунального підприємства "Швидкісний трамвай". Інцидент стався, коли журналіст намагався зібрати інформацію про жорстоке поводження з безпритульними собаками на території підприємства.

Поліція Кривого Рогу за цим фактом відкрила кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України ("Легкі тілесні ушкодження").

Пізніше поліція перекваліфікувала справу за фактом нападу на Миколу Чирву на частину 2 статті 345-1 Кримінального кодексу України ("Погроза або насильство щодо журналіста").

Залишити коментар

Відправити