Проникнення ворожих військ на Дніпропетровщину не зафіксовано

Проникнення ворожих військ на Дніпропетровщину не зафіксовано

Сьогодні вранці ворог завдав ракетні удари по місту Дніпро. Постраждали декілька будівель. Нині наслідки нападу ліквідовано. Ситуацією займаються ДСНС та Нацполіція. Про це стало відомо під час брифінгу.

«Закликаю всіх зберігати спокій. Ситуація в області під контролем Збройних Сил України. Станом натепер жодних спроб вторгнення на її територію з боку ворога не було. Попри все нині наш регіон – один із найбезпечніших в Україні. Працюють магазини, аптеки, банки. Є ліки, продукти, паливо», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Дніпровський міський голова Борис Філатов додав: комунальники займуться відновленням віконних стекол в будинках, що постраждали від вибухової хвилі.

«Хочу вкотре попередити мешканців: ні в якому разі не знімайте обстріли на камеру. Розповсюджуючи такі фото та відео у соцмережах, ви допомагаєте ворогові. Нехай ситуацією займаються силовики. Всю інформацію отримуйте виключно з офіційних джерел», – сказав Борис Філатов.

Він також повідомив, що сьогодні з Дніпра вирушать три евакуаційні потяги – на Трускавець та Львів. Загалом з початку війни з міста залізницею виїхало 135 тис людей. Це мешканці Дніпропетровської, Харківської та інших областей.

Дніпропетровська ОДА
Залишити коментар

Відправити