Рятувальниками спільно з волонтерами служби порятунку 101 проведено роз’яснювальну роботу в житловому секторі

Рятувальниками спільно з волонтерами служби порятунку 101 проведено роз’яснювальну роботу в житловому секторі

Щоб запобігти виникненню випадків пожеж та загибелі на них людей 6 травня співробітники Орджонікідзевського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з волонтерами служби порятунку 101 провели інформаційно-роз’яснювальну роботу та довели до населення правила безпеки шляхом безпосереднього спілкування в 36-му мікрорайоні.

Під час розмов з громадянами учасники рейдової групи роз’яснили, що переважна кількість пожеж в місті виникає в житлових будинках та квартирах громадян, а в більшості випадків пожежі відбуваються коли самі господарі знаходяться вдома і через невмілі дії самих людей полум’я охоплює велику площу. Тож з метою недопущення таких випадків при розмові з громадянами кожному було вручено інформаційні листівки та ще раз нагадано правильні дії в разі виникнення пожежі.

В ході спілкування рятівники з’ясували, що більшість пересічних громадян свідомо ставляться до безпеки власного життя та дотримуються вимог пожежної безпеки. Проте, зізнаються люди, застереження від фахівців в цій галузі для них не буде зайвим.

Орджонікідзевський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Смотреть все фото (10 шт) - Одноклассники

Смотреть все фото (10 шт) - Вконтакте

Смотреть все фото (10 шт) - Facebook

Залишити коментар

Відправити