Рятувальники навчали мешканців міста вимогам пожежної безпеки

Рятувальники навчали мешканців міста вимогам пожежної безпеки

З метою недопущення пожеж в побуті та загибелі людей на них 26 травня рятувальники провели черговий рейд по території міста роз’ясняючи мешканцям багатоквартирних будинків правила пожежної безпеки в побуті. Головна задача яку ставлять перед собою вогнеборці, під час проведення таких заходів, зменшити кількість пожеж в житловому секторі тож вони постійно проводять інформаційно-роз’яснювальні бесіди з кожним мешканцем міста, приділяючи особливу увагу людям похилого віку, тим хто потребує соціальної підтримки та людям, які відносяться до групи ризику, адже саме в їх оселях виникає переважна кількість пожеж.

рятувальники навчали мешканців міста вимогам пожежної безпеки - изображение 1

Під час спілкування фахівці ДСНС розповідали людям про пожежі, які останнім часом виникали в місті та нагадували причини виникнення таких пожеж. Попереджали громадян про дотримання правил пожежної безпеки в побуті та роз’яснювали дії в разі виникнення пожежі. Для кращого засвоєння доведеної інформації вручали кожному попереджувальні листівки з вимогами безпеки життєдіяльності в побуті.

рятувальники навчали мешканців міста вимогам пожежної безпеки - изображение 2

Головна мета, яку ставлять перед собою рятувальники проводячи подібні заходи систематично, це донести до кожного чоловіка важливість дотримання правил безпеки та навчити цінувати власне життя і життя своїх близьких, а також зменшити кількість пожеж у житловому секторі.

Орджонікідзевській МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити