Рятувальники попереджали про небезпеку пожеж у побуті та природних екосистемах

Рятувальники попереджали про небезпеку пожеж у побуті та природних екосистемах

Співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області з метою профілактики пожеж та нещасних випадків продовжують проводити роз’яснювальну роботу з населенням. А для учнів шкіл міста була проведена пізнавальна екскурсія.

Рятувальники відвідали переселенців, які мешкають в соціальному гуртожитку

Так, 21 березня рятувальним відвідали людей, які приїхали до міста Покров з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та зараз мешкають в соціальному гуртожитку. Під час зустрічі рятувальники перевірили умови життя внутрішньо переміщених осіб, надали консультаційну допомогу з питань соціального забезпечення та провели з ними інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дотримання вимог пожежної безпеки в побуті та дій під час виникнення пожежі чи будь-якої надзвичайної події.

Смотреть все фото (55 шт) - Одноклассники

Смотреть все фото (55 шт) - Вконтакте Смотреть все фото (55 шт) - Facebook

При спілкуванні людям надали інформацію з різних питань, що стосуються внутрішньо переміщених осіб, роз’яснили алгоритм дій у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події. Довели статистику пожеж по території міста Покров та роз’яснили причини їх виникнення. Також нагадали телефони екстрених служб міста, вручили пам’ятки для переселенців та інформаційні листівки з питань пожежної безпеки в побуті.

По завершенню розмов люди подякували рятувальникам за турботу про них та проведену роз’яснювальну роботу, а також пообіцяли, що завжди будуть дотримуватися наданих парад.

Станом на 21 березня в соціальному гуртожитку мешкають 24 громадянина України,  які приїхали до міста Покров з Донецької та Луганської областей.

Дачників попередили про небезпеку пожеж

22 березня рятувальники з міста Покров навчали дачників в садовому товаристві вимогам пожежної безпеки під час перебування на дачній дільниці. При спілкуванні рятувальники звернули увагу громадян на недопущення випалювання сухої, минулорічної рослинності та попередили їх про заборону розведення багаття поблизу дачних будинків. Також розповіли, що минулими роками під час спалювання сміття на території садового товариства виникали пожежі дахів деяких садових будинків, саме через порушення вимог пожежної безпеки та недотримання мінімальної протипожежної відстані від багаття до самого будинку. Тож громадянам надали інформаційні листівки та ще раз нагадали дії в разі виникнення пожежі.

рятувальники попереджали про небезпеку пожеж у побуті та природних екосистемах - изображение 1

Як зазначають фахівці ДСНС, щороку пожежі у природних екосистемах завдають великої як матеріальної, так і екологічної шкоди, тому профілактичні заходи щодо попередження таких пожеж є важливим напрямком їх роботи, щоб кожен громадянин зрозумів, що безпека в першу чергу залежить від них самих, а пожежі легше попередити чим ліквідувати їх наслідки.

Рятувальники попереджають громадян про недопущення пожеж

24 березня співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області навчали мешканців міста правилам пожежної безпеки в побуті, недопущення загорань в природних екосистемах та діям у разі знаходження підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Під час розмов особлива увага людей зверталася на те, що останнім часом в житловому секторі виникає багато пожеж, аби не допустити зростання цих пожеж рятувальники роздавали інформаційні листівки, нагадували вимоги пожежної безпеку в побуті та як діяти якщо пожежа застала вас в приміщенні.

рятувальники попереджали про небезпеку пожеж у побуті та природних екосистемах - изображение 2

Також при спілкуванні вони роз’яснювали дії населення у разі знаходження підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Людей попереджали, що підозрілого предмета не в якому разі не можна торкатися, а одразу необхідно повідомляти про знахідку людей, що знаходяться пору, телефонувати до служби порятунку 101 та в правоохоронні органи за номером 102.

Рятувальники спілкувалися в першу чергу з людьми похилого віку, адже саме ця категорія громадян знаходиться в зоні великого ризику. По завершенню розмови люди дякували за турботу до них та обіцяли не порушувати правил безпеки.

27 березня подібний захід співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України провели  біля багатоквартирних житлових будинків по вул. Центральна. При спілкуванні рятувальники з’ясовували обізнаність громадян в питаннях пожежної безпеки, надавали їм корисні паради та нагадували, як необхідно поводитися якщо пожежа застала в приміщенні.

Продовжили навчання громадян рятувальники 28 березня. Додатково людей було проінформовано про недопущення загорань в екосистемах, їх попередили, що найчастіше вони виникають через горіння сухої трави, недбало кинутого недопалку або навмисного підпалу. По завершенню розмови громадянам були вручені інформаційні листівки.

рятувальники попереджали про небезпеку пожеж у побуті та природних екосистемах - изображение 3

30 березня рятувальники з міста Покров провели інструктивні бесіди з перехожими громадянами по вул. Горького.

Спілкуючись з людьми, їм було нагадано правило пожежної безпеки в побуті, як потрібно діяти у разі виникнення пожежі, коли потрібно викликати службу порятунку 101 та наведено приклади останніх пожеж, які виникали на території міста.

По завершенню спілкування людям були надані інформаційні листівки та ще раз нагадано телефони екстрених служб.

Подібні заходи на території міста Покров рятувальники проводять систематично, адже як зазначають рятувальники пожежу легше попередити чим ліквідувати її наслідки, а особисте спілкування з кожним громадянином самий ефективний спосіб доведення інформації.

Рятувальники провели пізнавальну екскурсію для дітей

Формування у дітей навичок безпечної поведінки є одне з головних завдань для співробітників Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. 29 березня учні загальноосвітніх шкіл завітали на екскурсію в пожежну частину міста Покров аби більше дізнатися про діяльність рятувальників та навчитися безпечній поведінки у різноманітних життєвих ситуаціях.

рятувальники попереджали про небезпеку пожеж у побуті та природних екосистемах - изображение 4

Школярам показали пожежну техніку та ознайомили з рятувальним обладнанням. Показали, як використовують пожежний рукав, дали приміряти бойовий одяг та дозволили власноруч подати воду з пожежного ствола. Розповіли, як техніку та обладнання використовують для боротьби з вогняною стихією, а на інформаційному стенді показали приклади пожеж та нещасних випадків, що сталися через недотримання правил безпеки. Також дітей ознайомили з правилами поведінки в побуті, під час навчального процесу, при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів та у різних екстремальних ситуаціях, що можуть з ними трапитися у повсякденному житті.

рятувальники попереджали про небезпеку пожеж у побуті та природних екосистемах - изображение 5

По завершенню зустрічі усі із задоволенням фотографувалися біля пожежного автомобіля, екскурсія для дітей пройшла повчальною та корисною, вони також отримали багато позитивних вражень від побаченого і почутого.

За інформацією Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити